Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nekem is illendő vennem valamit?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem is illendő vennem valamit?

Figyelt kérdés
A párom akar venni 1 hónapos fordulónkra karkötőt. Ilyenkor nekem is illik valamit venni,vagy nem muszáj?
2009. nov. 23. 21:36
 1/3 anonim ***** válasza:

nem muszáj, ez az ő döntése.

Ha szeretnél ajándékozni: Ha drága a karkötő akkor kis ajéndékot furcsa lenne adni, de süthetsz neki például finom sütit és nagyon fog örülni.

2009. nov. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1 hónapra karkötőt? Már ne is haragudj meg de szerintem kicsit túl korai...akkor évfordulóra mit fog venni? Egy házat? O.o

Továbbá ha nem akarod magad kellemetlenül érezni, hogy te nem vettél semmit, akkor vegyél!


Vagy:

- ha lány vagy, süss neki egy finom sütit

- a fiú, vegyél egy szál szép rózsát

2009. nov. 23. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Lány vagyok. És ő csak az 1. hónapra akar venni,na meg az évfordulóra...Amúgy a sütés nem rossz ötlet
2009. nov. 23. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!