Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baratom anyukajanak illene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom anyukajanak illene vennem ajandekot szuletesnapjara?

Figyelt kérdés

Elore is elnezest, amiert nincsen ekezetem!


Baratom anyukajanak jovo heten lesz a szuletesnapja. Egy honapja jarunk, de mar sokszor voltam naluk es ismerem az anyukajat is. Illene neki valamit vinnem es ha igen, mit?


Koszonom!


2011. ápr. 8. 13:46
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem. Ha örömet akarsz szerezni, veszel, de szerintem ezt senki sem várná el.
2011. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha sütsz neki egy muffint és beleraksz egy gyertyát, az ideális. 1hónap után több nem kell.

(ha nem tudsz sütni,megteszi 1 csoki is)

2011. ápr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom, apukam meg viragot tanacsolt nekem, de ezek is tetszenek :)
2011. ápr. 8. 13:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én vinnék neki,főleg ha ismered és sokat vagy ott.És szerintem is virágot vigyél neki vagy bon-bont.
2011. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van apukádnak, egy kisebb virág szerintem a legideálisabb, vagy egy kis csokor vágott virágot.

Habár a csoki is jó, de a virág mindig szuper.

De csak akkor ha éppen a születésnapján mész hozzájuk, vagy partit adnak.

2011. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az illemkönyv szerint csak akkor kell megköszönteni ilyen alkalmakkor a szülőket is, ha már eljegyezted a lányt. Tehát egy hónapos kapcsolat után nem.

Attól még biztos örülne az ilyen kis figyelmességnek, szóval egy szál virágot adhatsz neki.

2011. ápr. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Egy szal virag megfelelo? Vagy vegyek neki egy kisebb csokrot? (Sutni igazabol nem tudok.)
2011. ápr. 8. 14:22
 8/9 A kérdező kommentje:
Es EN vagyok a lany!
2011. ápr. 8. 14:23
 9/9 anonim ***** válasza:

szerintem 3szál piros tulipán, vagy 1 szál egyéb virág illene. de ne költs rá sokat, mert az meg cikin fog kijönni, mert még csak 1 honapja vagytok együtt.

de biztos örülni fog a virágnak :)

2011. ápr. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!