Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőmnek "baj", ha nélküle...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmnek "baj", ha nélküle jólérzem magam? Ez normális? Velem van a gond?

Figyelt kérdés
Most perpill az volt a baja, hogy játszottam, és nem mondtam neki, de ha mondom, akkor kiakad, és írja, hogy akkor" nem zavarok, szia", de érzem a szavain, hogy ez enm őszinte, és annak örülne, ha nem játszanék. a haverjaimmal, bár már rég nem buliztunk(kaja, pia, csak pár barátom, semmi csajozás), de amikor ittvannak nálam, és tudja, hogy iszunk, kieresztjük a fáradt gőzt, már idegeskedik... oké, nem annyira durván, csak tudom, hogy őt zavarja, ha mellette van más elfoglaltságom is... a játszást ne úgy értsétek, hogy egész héten, minden nap, hanem inkább akad valamikor, hogy tudok erre is időt szakítani, leginkább vele vagyok bent a városban, hétvégén pedig nála alszok... védelmére szóljon, hogy nem az a tipikus tini csaj, aki mecsalna, vagy bulizna, meg semmi olyan... csak nekem kicsit sok, hogy néha semmiségeken is vitázunk... persze így nehéz megértetni veletek, hogy mi folyik itt, tudom, hogy velem is vannak gondok, szóval leginkább a kérdéseimre válaszoljatok, előre is kösz a segítséget, ha valaki csak beszólni akar, vagy ilyesmi, KÉREM SZÉPEN ne csinálja, szeretném ezt segítőkész emberekkel kitárgyalni :)

2013. dec. 11. 21:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg vele megértetni, hogy ez nem normális már. Én lány vagyok, de ilyen szintű hisztit nem csapnék. Autonóm egyén vagy, megvan a jogod arra, hogy ne csak vele legyél állandóan, máshogy is jól érezd magad. Nem kell éjjel-nappal folyamatosan se együtt lennetek, se beszélnetek, ezt kell felfognia. Nyilván neki is vannak más elfoglaltságai, hobbija, próbáld ezt felhozni példaként, hátha megérti. Ha meg nincs ilyen, akkor amiatt beszélj vele, hogy ez nem egészséges.


Esetleg azt is csinálhatod, ha végképp nem ért semmit, hogy megkéred a barátnőit, hogy csináljanak vele valami közös programot, te meg kezdj el rajta besértődni, ahogy ő szokta, és csak észreveszi magát... :)

2013. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 ganjamanya ***** válasza:
100%
Veled a kérdésben megemlített dologgal kapcsolatban semmiféleképpen sincs baj. Bakker, kapcsolat ide vagy oda, az embernek szüksége van a szabadságra. Ember vagy, vannak haverjaid, vannak RAJTA KÍVÜL más elfoglaltságaid is. Ezek hibának sem róhatóak fel. Ki mit szeret tenni szabadidejében. Ha ez őt zavarja akkor neki kéne magában keresni a hibát
2013. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Barátnőd tapasztalatlan, és nem tudja, hogy az egyén szabadságfokát a legszigorúbban tilos korlátozni :)

Különben frusztráció, és szakítás a vége.


Mindenkinek kell a levegő, a szabadsága. A párkapcsolat közösség, nem pedig bilincs

2013. dec. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
49%
Talán az zavarja, hogy beszélgetés közben vagy mással elfoglalva, vagy amikor vele találkozol.
2013. dec. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Hiaba mondasz neki barmit. Az a baj, hogy alapvetoen van ez a tipus. En lany vagyok es en ezt a dolgot ugyanilyen szinten nem birom egy pasiban. Nem tudod megvaltoztatni. Ha szolsz is neki, nem valoszinu hogy megerti miert mondod, talan magara is veszi es rosszul esik neki. Az jon le ebbol hogy ez a csajszi kisse ragaszkodo es fonokoskodo tipus ne ertsd felre nem bantani akarom de ez egy ido utan mindket felnek faraszto lehet. Ennek ellenere probalkozni lehet de ne szavakkal tedd inkabb ereztesd vele hogy mennyire fontos szamodra . :)

18/L

2013. dec. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszönöm, rendkívül megértő válaszaitokat, örülök nekik :) utolsónak válaszolva, ha vele vagyok semmi mást nem csinálok, ha meg épp elfoglalom magam, és beszélgetek vele, próbálok azért igényes, kedves, odafigyelő lenni, ami sajnos nem mindig sikerül... nem az a baj, hogy nem akarok vele lenni, mégha ezt ő úgy is érzi, csak sajnos nagyon sokmindent elhanyagolok, de nem ő miatta, hanem magam miatt... vagyis ő a kiváltó ok, de csak szeretném, hogy ne problémázzon... nehéz eset, a legjobb barátaim is mondják, és sokat hisztizik(persze én is), de ő nem az a tipikus olyan lány, aki unalmában hisztizik, csak sajnos neki volt egy olyan időszaka, ami nagyon lerontotta az önbizalmát, depressziós is lett(emo), és elég nehéz őt stabil állapotban tartani... a barátaim mondják is, hogy ők nem bírnák mellette. kedvelik, csak nehéz vele.
2013. dec. 11. 21:27
 7/12 A kérdező kommentje:
igen, eléggé ragaszkodó, főnökösködő is, én meg hagyom neki, hadd érezze, hogy az, persze nem papucskodok, csak ha bentvagyunk városban, mivel nekem semmi dolgom nincs, ő mutatja merre menjünk :D kedvelem ezt az énjét, nem is unatkozok mellette egy pillanatra se, nagyon eltudjuk egymással foglalni magunkat, csak néha talán gyerekes a hisztije, és abban bízok, hogy kicsit ezt kinövi, nem siránkozik olyanért, amiről nem tehet, és remélem nem fogja majd mindenkinek a beszólásait elhinni... tudom, hogy ez nem a kérdéshez tartozott, csak egy kicsit tovább jellemeztem őt, hogy könnyebben megértsétek
2013. dec. 11. 21:31
 8/12 Költőnő? ***** válasza:
70%

ez számomra teljesen felfoghatatlan volt mindig

Egy ffinak (ugyanúgy a nőnek is amúgy)kell a külön szórakozás.

menjetek, sörözzetek, értetlenkedjetek a nőkön, tárgyaljátok ki a legújabb játékot/autót/csapatot, röhögjetek és jókedvűen, lélekben megtisztulva gyertek haza hozzánk :)

2013. dec. 11. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszönöm :) bár hozzá még nem megyek haza, ugyanis még mindketten iskolába járunk, de szeretném, ha a kapcsolatom vele, nem jelentené a kapcsolatom végét a barátaimmal, és nem akarok megválni a hobbijaimtól, és a hétköznapi tevékenységeimtől se.
2013. dec. 13. 06:46
 10/12 Költőnő? ***** válasza:
teljesen érthető és normális.
2013. dec. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!