Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Normális így a kapcsolatunk?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális így a kapcsolatunk? Nem lesz ebből később gond?

Figyelt kérdés

Ő az a fiú, aki már gimis korom óta tetszett, nagyon helyes srác, azonban a sors mindig mással hozott össze minket. Most végre felfigyelt rám, összejöttünk. 2 hónapja járunk. Nagyon nagy az összhang, eddig alig vitatkoztunk pár apróságon, de semmi komoly összezörrenés nem volt még. Hihetetlenül figyelmes, odaadó, megértő, jobb barátot nem is kívánhatnék, kívül-belül szinte tökéletes (persze hibái mindenkinek vannak). Szeretem, és büszke vagyok rá, azonban nem érzem azt a lángoló szerelmet, amit másnál érezni szoktam. Túl nagy a nyugodtság, a biztonság mellette, talán ezért, de egyszerűen nem érzem, hogy olyan őrülten szerelmes lennék. Pedig mindig is rá vágytam, és nem vagyok az a típus, aki ha szerezte, amit akar, eldobja. Nem értem. Lehet nem ő az igazi? De annyira tökéletes vele minden, csak valahogy nem érzem a szerelmet olyan igazinak a részemről, pedig ő teljesen odavan értem. :S Elég sokat szenvedtem már más fiúk miatt, többször voltam őrülten szerelmes és sokszor csalódtam, még életem nagy szerelmében is. Mi lehet a gond? Talán köze van a múltamhoz?

20/L


2011. jan. 8. 23:51
 1/9 A kérdező kommentje:

*megszerezte, amit akar...

Elnézést, elírtam. :)

2011. jan. 8. 23:52
 2/9 anonim ***** válasza:
egy komoly kapcsolat vhogy igy müködik h mindenedet odaadnád érte de mégse érzed azt a lángolást.. nincs semmi gond ha szereted akk lehet h ö az igazi
2011. jan. 8. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Az rendben van, komoly kapcsolatnak indult, de nekem valahogy az elejéről hiányzik ez a lángolás... sokat gondolok rá, de nem érzem egész nap, hogy borzasztóan hiányzik, nem lógok folyton a nyakán, ha együttvagyunk... nem igénylem annyira őt, amennyire a régebbi barátaimat. Viszont vele tudnám elképzelni magam sok év múlva is.
2011. jan. 8. 23:57
 4/9 anonim ***** válasza:

Mi sem éreztük azt a lángoló szerelmet a párommal azonnal, csak nagyon vonzódtunk egymáshoz, szerettük is egymást. De pár hónap elteltével már igencsak lángolt az a szerelem!

Adj még magadnak egy kis időt, aztán, ha ugyanez marad a helyzet, döntsd el, hogy jó-e ez így neked, vagy inkább keresel valaki olyat, aki iránt erősebb szerelmet érzel.

2011. jan. 8. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
inkább ha ennyire el tudod képzelni a jövöt vele jobb is h nem lángol hanem inkább "beosztod a szerelmedet".. gondolom a töbi barátoddal nem sok idejig maradtál együtt
2011. jan. 9. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát nem... 1 évig tartott eddig a leghosszabb, ott hevesebbek voltak az érzelmek, aztán az utolsó fél év abból állt, hogy untam magam a barátom mellett. :/ Belegondolva, lehet tényleg jobb így.
2011. jan. 9. 00:08
 7/9 A kérdező kommentje:
Egyébként az zaklatott fel most, hogy múlt éjjel, mikor a barátom ittaludt, az előző barátommal álmodtam, hogy belé vagyok szerelmes, és vissza kell szereznem... még reggel is azzal az érzéssel kezdődött a napom, aztán kivertem a fejemből, elég furcsa volt. A mostani barátomat szeretem, de sokszor az exemre is féltékeny vagyok, ha csajjal látom :S
2011. jan. 9. 00:11
 8/9 anonim válasza:
A szerelem semmit se ér, előbb-utóbb úgyis elmúlik. Viszont ha valakivel szerelem nélkül is boldog vagy, az csak jót jelent, mivel ez nem fog elmúlni, meg ha nem vakít el a szerelem, akkor biztos lehetsz benne, hogy tényleg a jelleme miatt vagy vele boldog. Tehát szerintem egy ilyen kapcsolat sokkal többet ér és tartósabb lehet, mint a többi.
2011. jan. 9. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%
a nagy lángoló érzelmek nem mindig jönnek azonnal. lehet, hogy kell hozzá pár hónap. mindenesetre, ha boldog vagy vele, ne zavartasd magadat emiatt.
2011. jan. 9. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!