Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lanyok ti mit gondoltok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lanyok ti mit gondoltok ha egy pasinak a szeretoi vagytok? Volt mar ilyen kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 21:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Az ilyeneket épp nem a gondolkodásuk miatt tartják.
2013. dec. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
igen, én csak magamra gondoltam, hogy megérdemli a szemét pasim, ilyen alapon lettem szerető, a szex soha nem volt jó vele, de az mellékes volt
2013. dec. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem csak akarta egy nem normális, hogy az legyek, de elküldtem a fenébe
2013. dec. 11. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos Enis szereto lettem mar 3 honapja.Tudom,hogy nem szep dolog es nem is jo.De szeretem:((( Nemtudom elhagyni
2013. dec. 11. 22:19
 5/8 anonim ***** válasza:

Szia!


Valóban nem szép dolog, de nekem is van szeretőm. 5 éve...nagyon-nagyon szeretem és tényleg nagyon nehéz :( sajnos mind a ketten házasságban élünk, ahol kis gyerekek is vannak így marad a szeretői viszony még jó néhány évig sajnos :( mi reménykedünk benne, hogy később, ha nőnek a gyerekek el tudunk válni és együtt tudunk majd élni tovább, mint pár, nem pedig szerető

2013. dec. 12. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Az meg a jobbik eset ha tervezitek a valast. Az en baratom mar meg mondta h o nem fog elvalni miatam:(((
2013. dec. 12. 12:39
 7/8 anonim ***** válasza:

most minden kötekedés és rosszindulat nélkül kérdeznék.


szóval miért kell várni még x időt, miért nem váltok el és lesztek együtt? miért kell várni, hogy nőljenek a gyerekek?

én 7éves koromtól figyeltem,hogyan csalja anyám apámat, tudtam elég sok mindenről, hallhattam ahogy üvöltöznek a másik szobában ez miatt. hát baromira nem tett jót,hiába voltam kicsi, értettem,hogy mi történik és azt is, hogy miattam maradtak még együtt.hát jobb lett volna ha elválnak...

felnem fogom miért jó ez,valakinek a szeretője lenni.egyébkét már írtam ide,hogy nálam is azt akarta az én nagy szerelmem, hogy szerető legyek. szerettem,iszonyatosan, de elküldtem nem véletlenül.ez a másik féllel szeben is tisztességtelen.képtelen lennék erre, pedig tényleg odavoltam érte..

2013. dec. 12. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

tőled kérdező, pedig azt kérdezném, hogy közölte veled,hogy nem fog miattad elválni.

akkor mégis mire vársz?mire számítasz?

elhiszem,hogy szereted és nehéz..gondolom titkon azért reménykedsz,hogy hátha majd meggodolja és csak te leszel.de,hogy őszinte legyek erre szerintem baromi kicsi esély van.

és most bocs mégegyszer, nem kioktatni akarok, de a legértelmesebb döntésed az lenne, ha hagynád az egészet..és majd találnál olyat aki szeret csak téged,akinek csak te kellesz.

2013. dec. 12. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!