Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Sokszor unom a kapcsolataimat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokszor unom a kapcsolataimat, ez miért lehet ill. nálatok hogy van ez?

Figyelt kérdés

Ne gondoljátok, hogy állandóan váltogatom a pasikat, hogy tiszta legyen a helyzet, leírom tömören az eddigieket:

még az első komoly kapcsolatom előtt sok mindenkivel randizgattam, de ezt unalmasnak tartottam, mert mindenféle erőfeszítés nélkül bárki a "tenyeremből evett". Aztán beleszerettem az akkori barátomba, vele 4 évig együtt voltunk, tényleg nagyon szerettem őt, de mégis sokszor untam a dolgot. Szakítottam vele, ezt ismét ismerkedési hullám követte, de rájöttem újra, hogy ez nem az én műfajom, csak azért esik jól az érdeklődés, mert növeli az egomat és ennyi. Meg alapvetően szeretek új embereket megismerni. Utána összejöttem egy sráccal, az a kapcsolat 4 hónapig tartott, és már előtte is problémásan mentek a dolgok... aztán ismét ismerkedési fázis, majd összejöttem a mostani barátommal, aki minden téren tökéletes. :) Még a legtitkosabb vágyaimnak is megfelel, olyan ember, aki mellett igazán önmagam lehetek, és ez olyan igazi, önfeledt, boldog szerelem. De néha mégis azt érzem, hogy épp nincs kedvem találkozni. (Vele kicsit több, mint egy éve tart egyébként a dolog),

Az egyébként, hogy "unom" a kapcsolatot, nem azt jelenti, hogy mást akarnék, mert ez egyáltalán nem így van, sőt, meglepően hidegen hagynak más férfiak, éveken át is, nagyon kevés ember az, aki engem igazán meg tud fogni. Szóval nem más férfire vágyom, és nem az hiányzik, hogy úgymond kiéljem magam.

Viszont mindig kell valami izgalom, valami szokatlan, és általában ez működik is, a barátom bármire nyitott, de örökké nem lehet így élni... mi lesz így velem, ilyen hozzáállással?

Másoknál hogy van ez?


2013. dec. 12. 00:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Pár év pár kiló és pár szarkaláb és nem kell ezen aggódj.
2013. dec. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anti paladin ***** válasza:
Nem lehet, hogy egyszerűen csak térre van szükséged időnként? Egy kis távolságra, hogy csak magaddal, a saját igényeiddel foglalkozz?
2013. dec. 12. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

1# made my day :D


On: Ennél többet nem fog tudni tenni a barátod, ha így folytatod magányos öregkorod lesz és nézheted, hogy mások hogy élvezik a sajátjukat :)

De ne így legyen!

2013. dec. 12. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
de, így legyen
2013. dec. 12. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Jezusom! Mindha magamat hallanam:) ugyan ilyen vagyok en is!:) 18/L
2013. dec. 12. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Hogy függ ez össze a külsőmmel, hogy éppen mit igénylek egy kapcsolatban? :)

(És az se hiszem, hogy ennek a függvénye lenne, hogy mit kap meg az ember, ugyanis akkor csak a huszonéves lányoknak lennének kapcsolatai :) )

És inkább az egésznek az oka érdekelne, és hogy mit tehetnék a helyzet javításának érdekében.

Pl mondok egy egyszerű példát, néha szükségem van arra, hogy csak úgy megnézzek egyedül valami filmet, ne legyen ott közben velem senki, vagy éppen írhassak nyugodtan (verset, novellát és naplót is szoktam), de ezek eléggé időigényes dolgok, és néha jól esik az ilyesmi, ezzel rendezem a lelkivilágomat úgy érzem. Csak mégis milyen az, hogy ezért lemondani egy találkozást, hogy én írjak?

2013. dec. 12. 00:55
 7/11 anti paladin ***** válasza:

Szükséged van némi egyedüllétre, ez az oka.

Próbáld úgy szervezni, hogy ezek az esetek ne üssék a találkákat. Pár hetente viszont szerintem belefér de nem ártana ezt megbeszélni a sráccal. Ha van esze, megérti.

2013. dec. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
En mar egyszer azert is lemondtam egy talit mert inkabb a haverjaval taliztam :) pedig szeretem a pasim ugy hogy szerintem en meg furabb vagyok!
2013. dec. 12. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Beszéld meg vele, hogy néha van szükséged időre-magaddal. Ennyi. Nálunk ez közel 6 éve működő dolog. Általában heti egyszer elmegyek a szüleimhez (együtt élünk kb 4 éve a párommal). Nekem az a nélküle kikapcsolódás. Havi egyszer meg csajos estét tartok. De amikor közösen van szabadnapunk, akkor együtt vagyunk, vagy egy-két másik (házas)párral ülünk össze, megyünk ide-oda.
2013. dec. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De akkor ez normális dolog, hogy nem mindig azt tartom a legjobb pihenésnek/kikapcsolódásnak, hogy vele legyek?
2013. dec. 12. 01:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!