Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nálatok kizáró ok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok kizáró ok lenne, ha egy lánynak nem lennének barátai?

Figyelt kérdés
Most költöztem, jöttem ki külföldre, és sajnos nem ismerek itt kinn senkit. Nincs egy ismerősöm itt, senki... most jelenleg csak dolgozok, próbálok kialakítani kapcsolatokat. Ősztől meg fősulira szeretnék menni, szintén itt. Ráadásul visszahúzódó típus vagyok, és nem igen kezdeményező, így kicsit nehézkesen ismerkedem.... :/ viszont tartok attól, ha megismerkedek egy sráccal, bénának fog tartani, hogy itt nincsenek barátaim. 21/L
2013. dec. 3. 23:01
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ez miért lenne béna? Teljesen érthető dolog.
2013. dec. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 3. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
nem
2013. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
nem kizáró ok.
2013. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Talán még jó is lenne.
2013. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Jesse, miért mondod ezt?
2013. dec. 3. 23:04
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
legjobb lenne,örülnék neki.
2013. dec. 3. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Engem nem zavarna, én is így voltam az elején mikor külföldre költöztem, most már azért elég sok embert megismertem 1,5 év alatt. Hol laksz amúgy, ha lehet kérdezni?

26/F (Bécs)

2013. dec. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Mert én sem vagyok az a barátkozós típus, persze ezzel nem azt akarom mondani, hogy magamra akarom formálni a lányt, csak miért ne próbálnék hozzám hasonló lányt keresni?! És ha már így van, azt értékelem.
2013. dec. 3. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!