Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért vannak a fiatal fiúk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak a fiatal fiúk abban a tévhitben, hogy egy szórakozóhelyen találják meg az "igazit"?

Figyelt kérdés
Valamiért szórakozóhely a neve nem társkereső!!
2013. dec. 12. 06:24
1 2
 1/15 Sajtból van a hold : ***** válasza:

Had higgyék azt. :)

Amúgy nem teljesen reménytelen ott sem, bárhol meg lehet találni.

2013. dec. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Akkor egyszer valaki már leírhatná nekem azt, hogy mégis hol lehet akkor társat "találni". Mert ha még a szórakozóhelyet is kihúzhatjuk a listáról... akkor nem sok lehetőség marad.


Viszont érdekes adalék ehhez a kérdéshez, hogy én is a barátnőmet egy kocsma/diszkóban ismertem meg... úgyhogy...

2013. dec. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Miért zavar téged, hogy ezt hiszik?:)
2013. dec. 12. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
És vannak kifejezetten ilyen társkereső helyek? Mondj már egyet légyszi! Csak mert a kávézók, könyvtárak, parkok neve sem "társkereső"...
2013. dec. 12. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem azért, mert amúgy nem csinálnak semmit, ahol ismerkedhetnének. Egy átlag fiatal suli/meló után hazamegy és otthon kockul, hétvégén meg elmegy bulizni. Ezért aztán jobb híján a szórakozóhelyen próbál ismerkedni.


Akinek van valami hobbija, vagy bármi, amivel foglalkozik és kirángatja az emberek közé, annak nincs ilyen gondja. Saját tapasztalat, fiatalon nagyon aktív életet éltem, zenéltem, úgyhogy koncertek, turnék, továbbképzések, haknik mind-mind lehetőséget biztosítottak az ismerkedésre, rengeteg ismerősöm van, és mindig akadt olyan a rengeteg ember között, aki tetszett, vagy udvarolt. Persze egy átlag napom úgy kellett elképzelni, hogy elindultam reggel nyolckor, és hazaestem este tízkor. Időt és energiát igényelt.

Most a párommal élek, felhagytam a koncertezéssel. Munka után, fél hatkor itthon vagyok vele, vacsizunk, tévézünk, pihenünk, tök átlagos életet élünk. Azóta - pedig nem lettem csúnyább - egy udvarlóm sincs. Nem is nagyon ismerkedtem meg új emberekkel. Csak most már nem zavar, mert nem érdekel a dolog. De egyedülállóként elhiszem, hogy elég pocsék lehet..

2013. dec. 12. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szórakozóhelyen nem az igazit keresik hanem a szexet!
2013. dec. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Noydra ***** válasza:

Mert akkor hol ismerkedsz barátom? :D

Bárhol lehet, ott is főleg.

2013. dec. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Discoban tényleg csak a szexre mennek.De koncerteken vagy ilyen más bulihelyeken szerintem simán lehet ismerkedni.
2013. dec. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%

Tévhit :)) A kérdezőnek igaza van... Ha az utcán leszólítasz 1 csajt, annál is több esélyed van, mint hogy 1 diszkóba a kiszemelted komolyat akarna tőled :)

Jó kiállású, átlagos srácnak tartom magam, és a kicsit is márkákban járatos embereknek már messziről virít, hogy van mit a kenyérre kennem :D Tapasztalatból mondom, hogy 10bol 6 egyáltalán semmit nem akar csak szórakozni az ismerőseivel, esetleg táncol veled(vagy jön a "van barátom" szöveg), 2 meg az a tipikus rin|gyó, akinek ha bejössz, 5perc után már mászik is rád... 1 szűz kuva(aki olvad tőled, de tapizáson kívül semmit nem akar) 1 meg az, akivel talán lehetne valamit kezdeni...

2013. dec. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 7-es. Értelmes helyeken szoktam ismerkedni ahol nem kell egymás fülébe ordítani ahhoz, hogy halljam mit akar mondani a másik. Kultúremberként egy hangos, nyüzsgő, hajnal felé már részegektől hemzsegő buli nekem baromira nem a top ismerkedési helyszín. Hacsak nem úgy akar az ember felszedni valakit, hogy felsegíti a padlóról miután orra esett egy eldobált sörösüvegben.
2013. dec. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!