Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire elfogadható, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire elfogadható, ha egy lány idősebb a párjánál? L/19 F/18.

Figyelt kérdés
2011. ápr. 16. 02:38
 1/10 anonim válasza:
Ha egy hullámhosszon vagytok, az az egy év olyan mint ha nem is lenne.
2011. ápr. 16. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Semmi rossz nincs abban, ha a lány az idősebb. HA jól érzed magad vele, akkor miért is ne? Az legyen életed legnagyobb baja. Manapság ez már egyáltalán nem ad okot a szégyenkezésre. Akinek meg nem tetszik, az úgyis találna más indokot is, nem gondolod?
2011. ápr. 16. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, teljesen jól megvagyunk, csak a barátnőmnek eddig csak 5évvel idősebb barátai voltak és eleinte vonakodott...és érdekelt más hogy látja ezt a dolgot...köszi a válaszokat
2011. ápr. 16. 04:23
 4/10 anonim ***** válasza:

Az az egy év még mérési hibahatárnak is simán elmegy,szerintem egy olyan 2-3 év még nem egetverő különbség. Ennél nagyobb különbségnél már számít az is, hogy hány évesek, mert a 4-5 év az nagy különbség tud lenni pl. egy 13 és 18 éves között.


üdv,

23f

2011. ápr. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
kutyát nem érdekli
2011. ápr. 16. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ekkora korkülönbség már több mint perverzió
2011. ápr. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok (nő), párom 22. Elméleti szinten eszembe se jut a korkülönbség, viszont sajnos olyan téren okoz nézeteltéréseket, hogy én lassan gyereket szeretnék, de a párom elmondása szerint ő még jópár évig hanyagolni szeretné a témát.
2011. ápr. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Párom és köztem 9 hónap van (én 17/L ő 16/F). Néha még szórakozunk is, hogy amikor én születtem ő akkor fogant :P

Ám meg ne érdekeljen más véleménye. Az az egy év igazán nem tesz semmit. Volt aki minket is megszólt, mert hogy milyen ciki ez már. De ugyanmár miért lenne ciki? Ti kell megértsétek egymást és egyáltalán ne törődj mások véleményével ezen a téren. A barátom is sokat izgult azon, hogy nem-e fogom dobni a korkülönbség miatt. De ez hülyeség. Ha szerelem van, a kor nem számít.

Legyetek boldogak! :)

2011. ápr. 18. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Egy év annyira nem számít. Meg egyáltalán, a kor.

Én 30/N vagyok és nekem is fiatalabb a párom. És nem egy évvel. Oké, tizenévesen más, de egy év akkor is semmi.

2011. ápr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Nekem a legszebb kapcsolatom egy 3 évvel idösebb lánnyal volt , én 17 , Ö 2O éves volt . Soha eszünkbe se jutott , hogy valami ne volna rendben . Nem a korkülömbség miatt szakítottunk .
2019. júl. 22. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!