Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha megmondanám egy lánynak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha megmondanám egy lánynak, hogy szexnél több nem lehet köztünk, szerintetek hogyan fogadná? Lányok ti hogyan fogadnátok?

Figyelt kérdés
Kérlek benneteket komolyan válaszoljatok!
2013. dec. 12. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Legutóbb engem a metrón ezért egy lány pofon vágott.
2013. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mikor mondanád ezt. Ha azután, hogy történt köztünk valami, de az nem egyértelmű, hogy csak a szex miatt vagyunk együtt, akkor nem örülnék. De ha már eleve úgy indul a "kapcsolat", hogy mindketten tudjuk, hogy csak szexet akarunk egymástól, akkor azzal nincs semmi gond.
2013. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
valami indoklást azért várnék, mert pl. ha azért mert barátnője van, akkor onnantól nem érdekelne, de ha nincs, és amúgy bejönne nekem is, akkor nem okozna problémát, volt már szexkapcsolatom
2013. dec. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Velem ez megtörtént. Először elküldtem a francba, de utána barátok maradtunk :)
2013. dec. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#2nek igaza van, ha még az elején tisztázzuk hogy ez csak ennyi, akkor ok, de ha minden széppel ámítasz, hogy lefektethess aztán közlöd, na akkor...


Múltkor kérdezte valakit, hogy h legyen elég elég kedves ahhoz, hogy megdöntsön egy szép, buta lányt, hát legszívesebben megvertem volta a lány nevében, pedig nem vagyok agresszív típus. Az egyenességet sokan értékelik, nekem pl jobban bejön, ha valaki megmondja az igazat, bármi is az. Az más kérdés, hogy két egyedülállónál tényleg nem árt valami komoly indok, hogy miért nem lehet több.

2013. dec. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Az első válasz alapján elgondolkodtam, nagyon pimasz dolog, de ha bátor vagy, szerintem megéri, próbálj meg ezzel a szöveggel ismerkedni!

22/N

2013. dec. 12. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem sértődnék meg, sokkal jobb ha nyíltan megmondod, mintha csak célozgatsz, de nem konkretizálsz, minthogy "nem fér bele most egy kapcsolat, de nagyon kedvellek" (=egy este, aztán remélem többet nem találkozunk), "mi van, ha mégse működne pár hónap múlva, nem akarlak megbántani" (de azért szex az legyen, mi?)..

Nem vagyok a szexkapcsolat/barátság extrákkal/egyéjszakás ellen, ha tudom, hogy mire számíthatok.

2013. dec. 13. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Volt ilyen. Megmondta. Azt mondtam oké. Dugtunk. majd mindenki ment a maga útjára.


Utólag megbántam, nagyon nem volt jó.


27/N

2013. dec. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyetertek az elottem szolokkal. Oszinteseggel szerintem tobbre mennenek a pasik. Sokkal tobb lany belemenne igy egy szexbe, ha tudja, hogy csak szex es mas nem.

A hulyites, meg kontorfalazas jobban faj. Ha hazudsz, hogy benyulhass a bugyimba.

En legalabbis sokkal jobbra ertekelem az egyenes ferfiakat.

Persze azert hozzateszem, a csak szexhez nalam az kell, hogy

1. vagy sokat igyak

2. bejojj nekem (volt pl olyan srac az egyik szorakozohelyen, nem volt annyira jokepu viszont olyan szexualis kisugarzasa volt, hogy ramnezett es konkretan nedves lett a bugyim.

2014. febr. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!