Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit a helyes ilyenkor? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit a helyes ilyenkor? Mit tennétek? ) : Nagyon kíváncsi vagyok mindenki véleményére.

Figyelt kérdés

Barátom folyton azt erőlteti,hogy oda menjek szilveszterezni, ahova ő. Azaz oda, amit a haverjai szerveznek. Nem vagyok valami jóba velük, eléggé bunkók, folyton menőznek meg perverz témákon csámcsognak...

Nemrég még az egyik a kapcsolatunkat úgymond ócsárolta, megjegyzéseket tett, gúnyolódott a barátomnak mindenfélét mondott rólam, hát nem esett jól...

Most újra ezeket hallgathatnám. Megy még pár lány, akiket szintén alig ismerek, de abba a baráti körbe tartoznak.

Mondtam is a páromnak, hogy nem sok kedvem van menni, meg nagyon drága is. Míg anyummal élek és ő tart el, nem ad ki annyi pénzt egy estéért.

Erre azt válaszolta,hogy ne törődjek, majd ő elintézi.

De én nem fogadhatok el tőle annyi pénzt, nem érezném jól magam, hogy most annyit adott miattam.

Meg mondta, hogy nagyon jó lesz, egy csomó jó pia meg stb lesz.

Engem pont nem érdekel a pia, biztos ő jól ellesz a haverjaival meg berúg s én ülök ott magamban.

Miközben egy normálisabb helyre is mehetnénk, ami fele ennyire nem drága.


Nem tudom mit tegyek. Menjek el a kedvéért, aztán lesz egy pocsék szilveszterem, vagy ilyen esetben jobb külön?

Mit tennétek?

18L


2013. dec. 12. 21:37
 1/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor áldom az eget, hogy szilveszterkor születtem, és akkor én döntök...

Amúgy én nem mennék el a helyedben.

2013. dec. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dwight Schrute ***** válasza:
én elmennék, mert az ingyen buli az ingyen buli. Az meg, hogy jó lesz-e, kb csak rajtam múlik. De ha te úgy állsz hozzá, hogy szar lesz, akkor lehet tényleg az lesz
2013. dec. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Már látom előre...volt még ilyen alkalom a haverjaival, rendesen bunkóztak, ki is mentem a teremből.

Barátomat pedig nem sajátíthatom ki...ők többen vannak velük fog szórakozni stb.

2013. dec. 12. 21:42
 4/8 A kérdező kommentje:
ingyen ingyen, de nekem lelkiismeret furdalásom lesz, mert ennyit kidobott rám pár óra miatt....:/
2013. dec. 12. 21:43
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdést már egyszer kiírtad ugye? :) Én nem mennék a helyedben. Esetleg megemlíthetnéd a gúnyolódós haverját is indokként :)
2013. dec. 12. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Dwight Schrute ***** válasza:
Hol lesz a buli? Ha te nem mész el, én lehet elmennék, ha fizetik :)
2013. dec. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
kedves utolsó, a kérdés nem ez volt:)
2013. dec. 12. 21:53
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha tényleg ilyen tahó módon bánnak veled a haverjai akkor nem mennék el a helyedben. De az írásodból is az jön le, hogy nem akarsz. Meg kell tanulni nem-et mondani.

Különben ha valamelyik szemétkedik, akkor néha te is visszavághatnál neki(k), hogy tudják hol a helyük.

2013. dec. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!