Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 160cm túl alacsony? Járnátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

160cm túl alacsony? Járnátok ilyen magas lánnyal?

Figyelt kérdés
(hozzátartozó súly)
2013. dec. 12. 21:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
*8-as ez nagyon szeretetteli válasz volt!:)Érzéseid,és figyelmesség van benned,szeretetet adni akaró és tudó pasi lehetsz.Gratula jó,hogy ilyet is lehet olvasni!:)
2013. dec. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
nekem végül is tetszenek a cuki kis lányok! magas vagyok, de ha kellően csini arcocska és jó test párosul egy elragadó személyiséghez akkor nincs akadálya.
2013. dec. 12. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Nem mindegy Kérdező? Az a fontos, hogy az az egy, aki Neked tetszik, annak ez ne jelentsen problémát!


De hogy választ adjak a kérdésedre: igen, járnék ilyen lánnyal, bár akkor köztünk cirka 40 centi lenne.

2013. dec. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Én nem szeretem az alacsony lányokat, 170-175 cm az ideálom, de ha egy lány 160 centivel csinos, és NEKEM tetszik az arca, akkor nem lenne probléma.
2013. dec. 13. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!