Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelemért családi balhé?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelemért családi balhé?

Figyelt kérdés
összejöttem 1 roma lánnyal 1.5 hónapja sacc/kb.(már majdnem 1 éve ismerem amúgy) a szüleim annyit tudtak hogy találkozgatok egy lánnyal. előző hét szombaton elhoztam magunkhoz amit mondtam is anyámnak hogy eljön. amikor meglátta szemmel láthatóan nem örült annyira már. mikor elvittem haza a lányt és hazaértem mondta hogy nem akarja hogy a környékünkre szokjanak meg hogy a rokonság stb. csak a baj lesz , engem nehogy belevigyenek valamibe stb. persze félt. de ők rendesek. hiába magyaráztam anyámnak nem hallgat rám. apám meg szintúgy

2013. dec. 13. 01:41
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

A rasszizmushoz nem kellenek cigányok, az antiszemitizmushoz sem kellenek zsidók, a homofóbiához sem kellenek melegek. Elég az, ha bele van égetve a társadalomba és onnantól magától terjed és válik "normálissá". Így lesznek azok is rasszisták, antiszemiták és homofóbok, akik még egyszer sem találkoztak cigánnyal, zsidóval vagy meleggel.


Röviden: a média és a politika azt akarja, hogy azok legyenek. Abból nem lesz hír az újságban, hogy az emberek többsége békében él egymással, és a politikusoknak sem lesz ki ellen megvédeni a polgárokat, ha nem ugrasztják őket direkt egymásnak (lehetőleg faji alapon, mert az aránylag egyszerű, és nálunk eddig mindig bejött).

2013. dec. 13. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
az ilyen kommenteket mellőzzük ha lehet. offolás és nem szeretném ha az én kérdésemnél vita lenne! mert ebből az lesz csak.
2013. dec. 13. 02:28
 13/18 anonim ***** válasza:
azért elég sok rokonom rabolták ki és verték össze. de nem kellenek hozzá :)
2013. dec. 13. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Ez van. Oldd meg!
2013. dec. 13. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ha szereted, ne érdekeljen... viszont bizonyosodj meg teljesen, hogy nem az a tipikus "hívom a tesókat, ha elhagysz" roma csaj... sajna vannak ilyenek (nem tapasztalat, hál istennek) :) mondjuk nem csak romák közt, de, úgy általában
2013. dec. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Noydra ***** válasza:

VAN normális roma. Szóval nyugodtan állj ki érte, szüleidet szard le...

Az idő majd eldönti, mi lesz veletek :)

2013. dec. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat.


noydra esetleg te is az vagy? ha szabad kérdezni

2013. dec. 13. 12:58
 18/18 Noydra ***** válasza:
Nem, de ismerek. Ami jobb, mint ha magamról állítanám :)
2013. dec. 13. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!