Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mi az oka, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi az oka, hogy azoknak, akiknek jól beláthatóan nem valószínű, hogy egykönnyen lesz párjuk miért nem hívják fel a figyelmüket az élet többi szépségére?

Figyelt kérdés
Csúnya, nem túl vonzó nő, sikertelen, szegény pasi, akik tipikusan nehéz helyzetben élő emberek. Miért is kéne valaki mást is elnyomniuk? Avagy miért kéne valakinek feláldozni magát miattuk?
2013. dec. 13. 13:31
 1/3 anonim ***** válasza:
A kérdésed teljesen értelmetlen. Az ember társas lény így evidens, hogy akar maga mellé valakit, ez az élet értelme, ha ez nem történik meg akkor felesleges tovább élnie nemde?
2013. dec. 13. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Bocsi Kérdező, mit értesz az elnyomás vagy feláldozás alatt?

Ki kit nyomna el, vagy áldozna fel?

2013. dec. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ezt az elnyomásos dolgot én sem értem.

Én tavaly eszméletem rá hogy mindenkinek megvan a társa az életben, ez tény.

Én sem vagyok az a nagy bulizós, társaságba járó ember de én is ugyanúgy igénylem azt hogy emberek közt lehessek. Jó volt egy időszak amikor elvoltam itthon a 4 fal közt akkor sajnos beteg is voltam, fertőző beteg tehát gyakorlatilag el lettem tiltva a társaságtól, de mindig elfoglaltam magam, tehát nem unatkoztam. Viszont most igaz hogy nem nagyon járok el, de van egy lány aki tetszik nekem, és én is bejövök neki. Mindenben egyformák vagyunk én picit nagydarab vagyok de őt ez nem érdekli, én mindig is az utazás híve voltam meg a kirándulásoké, meg az ilyen kimozdulásoké, és nem csak az hogy na elmegyek az első közeli kocsmába pár haverral és jól leisszuk magunkat.

A lánnyal már találkoztam nem is egyszer, távkapcsolatban vagyunk jelenleg.

Ő hamarosan a közelbe fog költözni mert úgy néz ki csak itt talál magának munkát a szakmájában amit nagyon szeretne. Így a 60 km-es táv helyett lesz 20 km távolság, ami nagyon jó mert akkor nem 2-3 hetente találkozunk hanem heti többször is akár.

2013. dec. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!