Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ciki? 16/L vagyok, nem nagyon volt még barátom, csak 1-2 de azokkal is max csók. A szüleim azzal nyüstölnek h sosem lesz pasim ha még 16 évesen simsezek XD Szval az a baj, ha nemtudok pasizni.

Figyelt kérdés
Nem vagyok csúnya vhogy mégis parázok, mert félek h vissza utasitanak, elég későn érő vagyok, mindenki elvesztette a szüzességét az osztályban kivéve engem. Sztetek lesz vmikor pasim, leszek vmikor szerelmes? 16 évesen ház ha még nemnagyon érdekelnek a fiúk?
2009. nov. 24. 13:07
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

nemhiszem h lezbi lennék XD

sosem tetszettek a lányok...

2009. nov. 24. 13:40
 12/15 anonim ***** válasza:

nemvagy leszbi, az tény. csak eléggé későn érő. én nemazt mondom h feküdj össze már a fél lakóteleppel, sőt a szüzességedet sem kell még elvesztened, de legalűbb addig eljuthattál volna 16 éves létedre, hogy nem csak brad pitt tetszik, hanem vmi környezetedbeli ember is.

a sims meg jódolog, csak nem egész nap.

minimális érdeklődést azért télleg mutathatnál a pasik iránt. minimálisat

2009. nov. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ismerkedj fiúkkal. Szerintem ez az első lépés. Nem kapcsolat kell neked hanem fiú ismerősök. Nem bulikra gondolok ahol az a fő hogy minél hamarabb lefektessenek hanem barátságokra. Aztán nem csak az a kép lesz előtted hogy Brad kinézetű pasik a jók ha megismersz valakit akire számíthatsz stb. Ha egy kicsit belegondolsz sokszor van olyan hogy beleugranak egy kapcsolatba. Megismerte a bulin és már járnak is és pár hét vagy talán 1 hónap után vége is mert mégse illenek össze. Szerintem sokkal jobb ha ismeretségből alakul ki a szerelem.
2009. nov. 24. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Szerintem neked kell érezni azt,hogy mikor akarsz pasizni. Lehet hogy 21 évesen minden ujjadra jut pasi. És nem gház h 16 évesen szűz vagy.. sőt inkább erény. Mert az aki 14 évesen elveszti az még lelkileg se tudja h mi történt vele. Ne aggódj nem vagy leszbikus semmi xD Én is simsezek.. a pasimmal xD


18 L

2009. nov. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 PcCsaj ***** válasza:

Jajj nekem is mondták már, h tán a lezbi vagyok??

Mert 5 barátom volt eddig és csak 1ről tudtak

16/L

2011. jan. 8. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!