Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Már több éve kapcsolatom van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már több éve kapcsolatom van egy nős ffival. Az utobbi 1 évben megváltozott. Több időt tőlt velem, féltékeny, boldogabb ha velem van, es mindig számonkér. Ugy érzem szeret, de nem meri mondani. Hogy tudnám kiszedni belőle mit érez irántam?

Figyelt kérdés
Persze ugy hogy nem kérdezgetem róla.
2013. dec. 13. 21:19
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
neked nem mindegy mit érez?annyi önbecsülésed nincs hogy egy független férfipartnert szerezz magadnak neked a másé kell megvan rólad a véleményem....nem valami szép elhiheted
2013. dec. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Szerintem ne itélkezz es ne alkoss velemenyt.Nem vettem el masét mivel csak a gyerekek miatt nem valnak el,de ennyi.Más közük nincs egymáshoz.
2013. dec. 13. 21:40
 3/9 anonim ***** válasza:

Pedig szerintem más módja nem nagyon van,csak az,hogy rákérdezel!

Ígért neked egyébként valamit? Hogy ekkor vagy akkor elválok? Bocsánat a faggatásért nyilván nem kötelező válaszolni! :)

2013. dec. 13. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 viktorvarga ***** válasza:
valakikkakika szerinted ezt kérdezte valaki hogy mitgondolsz az ilyen dolgokról? lehet a faszi felesége egy rondaság,vagy dagadt,vagy veszexik ,pasizik...mit tudod te.
2013. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Tudja,hogy nem varom el tőle a válást.:)Tudom,hogy imádja a gyerekeit.De ha velem van felszabadultnak érzem és sokat mosolyog :)
2013. dec. 14. 07:06
 6/9 anonim ***** válasza:

22:46-os vagyok.

Azt értem,hogy nem várod el,hogy elváljon,de végül is ha jobban bele gondolsz akkor nem a gyerekei helyett kellene Téged választani hanem a felesége helyett.

Egyébként szerintem ha több éve tart a kapcsolatotok akkor biztosan szeret szerintem legalább is! :)

Hogy éled meg ezt az egész helyzetet egyébként? Nem rossz érzés neked,hogy valaki máshoz megy haza?

2013. dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazából nem esik jól,de már megszoktam.
2013. dec. 15. 23:57
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnálom, át tudom érezni!
2013. dec. 16. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
22:46-os voltam.
2013. dec. 16. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!