Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Életemben nem voltam még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Életemben nem voltam még ennyire tanácstalan. Tudnátok segíteni nekem?

Figyelt kérdés
Igyekszem rövidre fogni a sztorit. Van egy srác, csoporttársak vagyunk, egyidősek. Nekem már kezdetektől fogva tetszik, de igazándiból kb. 4-5 hónapja vagyunk igazán jóban, többet dumálunk, stb. Nyáron hívott el először "randizni", elmentünk kajálni, aztán meg beszélgettünk egy csomót, nagyon jó volt vele, ekkor voltam vele először úgy, hogy tényleg nagyon tetszik, minden szempontból. Aztán jött a suli, nagyon sokat lógunk együtt, elmegyünk erre-arra kajálni, többször észrevettem hogy néz, ha puszit ad, mindig megfogja a vállamat, leül mellém...:) Nemrég elhívott egy kiállításra, ott is olyan jól elvoltunk, rengeteg közös van bennünk, aztán elmentünk sörözni, kicsit sikerült becsípni...többször átölelt, megfogta a kezem, de semmi komoly. Nemrég volt a szülinapom, bulit szerveztem, és meghívtam őt is. Eljött, kb. egész este együtt voltunk megint, a többiek azt mondják h színtisztán látszik hogy több vagyok neki barátnál. Aznap este sokat táncoltunk,megint többször megfogta a kezem, így sétáltunk, aztán megölelt. Volt idáig 1-2 érdekes beszólása, ami elég kétértelmű. De ENNYI. Nem fordul a dolog semerre. :/ A legtöbb ismerősöm azt mondja hogy félénk, nem mer lépni, vagy nehezen kezdeményez...meg hogy léphetnék én is valamit, hátha csak bátorítás kell neki. De mi van ha még csak be sem jövök neki? ( Bár nehezen veszem észre az ilyesmit, de itt 1x-2x már feltűnt nekem is pár dolog, hogy lehet mégis tetszem neki.) Nem merek rárontani a kérdéssel hogy legyen köztünk több is...mert én nagyon szeretném, kérdés hogy ő hogy áll ehhez. Előre is köszönöm a válaszokat, bocsi, hogy ilyen hosszú lett végül. :D
2013. dec. 13. 21:27
 1/6 intrepid ***** válasza:
Ha megérinted a nadrágszíj vonala alatt, valószinű, hogy felbátorodik.
2013. dec. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Moszuke ***** válasza:

jajj csak beszédet ne.. nehogy rákérdezz meg ilyenek.

hívd el te is "randira" ha már ennyire összemelegedtetek akkor ez lazán menni fog.

nézz ki vmi programot és megkérdek lenne-e kedve veled elmenni. megint ellesztek ott stb.

ha megfogja a kezed mosolyogj rá mint a vadalma, ne ereszt el a kezét, basztasd a hajad, meg ilyen tipikus lányos dolgok amik szemet szúrnak.

te is fogd a kezét ne csak egy darab halat fogjon csórikám érted? nincs annál kiábrándítóbb amikor megfogom a lány kezét és baszik visszafogni, vagy vmi.. (főleg ha félénk a pali)


végső soron meg lehet szépen bevetni a haverokat.

elhinteni a dolgot, hogy szabad a pálya nálad és, hogy "tudassák" a sráccal, hogy kezdeményezhet. ezelőtt mondjuk nem ártana megtudnod, hogy tetszel-e neki.. ne legyél terülj-zerülj asztalkám.

mindenképp tudakold meg, hogy te tetszel-e neki. és ha azt hallod, hogy igen akkor hadd szójjon.

2013. dec. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A kérdéssel nem kell "rárontani", hanem tényleg bátorítsd ezt azt úrfit. ;) Fogd meg Te a kezét, öleld át Te, hívd el Te valahová, mond neki, hogy jól, igazán jól érzed vele magadat. Ez elég egyértelmű útbaigazítás már, most kicsit el van tévedve :). Ha tetszel neki és gyámoltalanul, de próbálkozik is, ennyiből le kellene esnie már neki, hogy nem igazán fog árnyékra vetődni nálad. Már így is elég egyértelmű a helyzet, nem tudom, mit tökölhet ennyit, de nem egyformák az emberek. :)


Én sem vagyok az a nagy csajozógép, de fordított esetben legkésőbb akkor kiböktem volna, mit érzek, amikor bátorrá ittam magamat Veled :D.


25/f

2013. dec. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat meg a segítségeteket. :)

Az a helyzet hogy én is elég félénk vagyok. Vagy lehet nem is kimondottan félénk, csak attól félek hogy visszautasít. Ezért lesz nehézkes nekem is indítványoznom valamit. De másképp meg persze nem fog kiderülni, és még az esélyem is elúszott. Szóval igyekszem összeszedni magam. :)

2013. dec. 13. 22:27
 5/6 anonim ***** válasza:

Én alapvetően az egyenes beszéd híve vagyok, de vannak persze esetek, amikor ez nem így működik... :)

Az előttem szólók tökéletesen definiálták a haditervet. Muszáj neki is látnia, hogy tetszel neki, mert ő is ugyanazt érezheti, mint amit most te... Fél, hogy visszautasítod.

Hogy ezt hogyan tedd? Szerintem mutasd ki, bátran, amit érzel. Persze csak diszkrét módon, testbeszéddel. Nevess rá, pillantgass oda, rebegtesd a szempilláidat, nézz a szemébe, ha beszéltek, és mosolyogj. Az nagyon fontos. De egyébként ezek belülről jövő dolgok, női ösztönök:)

Már párszor elmentetek együtt, szerintem nem lesz nehéz megoldani, hogy megint kettesben lehessetek. Onnantól meg elszabadulhat a pokol:P

Amúgy nem lett hosszú az írásod!:D

Mindent bele, szurkolok nektek!;) Ja, és ne gondolkozz. Hogy mi lesz, ha... Minden úgy történik, ahogy történnie kell.

L/nemmondommegmennyiidősmertezindiszkrétkérdés

2013. dec. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen neked is a választ! :) Sok bátorságot adtok nekem ezekkel ! ^^
2013. dec. 25. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!