Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Teljesen tanácstal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Teljesen tanácstalan vagyok.

Figyelt kérdés
Barátom szakított velem, könyörögtem neki már magamat is megaláztam csak, hogy szóba álljon velem, de egyáltalán nem foglalkozott velem.. teljesen tönkre mentem és a barátnőm kirángatva ebből elráncigált bulizni, kikapcsolni és egyik buliba egy fiúval csókolóztam.. ő már többször megütött engem és mikor neki állt újra keresni nem mertem neki elmondani, mert hogy bántani fog megint.. rá 1 hétre oda jött buli után elmondtam neki mi történt és egyből lepofozott.. kiakadt, hogy nem érti, hogy tehettem mikor szeretem.. azóta ott tartunk, hogy nem tudja túl tud -e lépni ezen.. ma találkozás előtt 20 perccel közli, hogy nem lesz jó hanem a későbbi busszal jöjjek be.. és mikor emiatt kiakadtam nem értette, hogy miért.. bejöttem a későbbivel de még így is 1órát vártam rá.. és, hogy ha busz előtt 2 perccel szól akkor is otthon tudok maradni, de mondom az nem számít, hogy elkészültem meg így terveztem erre, hogy attól még otthon tudok maradni... meg elmondott minden mocskos kvának... meg, hogy ő előtte folyamatosan ott van ez... tönkre vagyok teljesen..... leszarja, hogy nem tudok tanulni, nem eszek, hogy mennyire készen vagyok.. nyugtatókon élek.. ő meg csak annyit mond vállaljam a következményeket... :'( nem csinálok semmit nem beszélek senkivel, nem megyek sehova... mit tegyek még? :'( meg, hogy más szóba se állna velem ezek után.. így is mondják mekkora egy hülye vagyok, hogy megütött nem egyszer, leköpött és még vele vagyok... kivagyok teljesen :'(
2013. nov. 16. 23:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
megkérdezhetem, te hány éves is vagy?
2013. nov. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Elég buta vagy ha egy olyan pasi után kapálózol aki bánt biztos hogy ezt akarod te?
2013. nov. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyáltalán miért vagy vele? Hogy lehet így viselkedni egy nővel? Ilyen embernek van nője, normálisának meg bezzeg nem jut...
2013. nov. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha eszed lenne ilyennel szóba se állnál inkább keress olyat aki mellett lehetsz valaki:)) mert mellette sose leszel boldog
2013. nov. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Szánalmas, hogy könyörögsz, hogy visszafogadod, hogy hagyod hogy üssön!! Végleg takarítsd ki az életedből! Nincs semmi más tanácsom, és ezt kell tenned. JA ÉS GONDOLKOZZ!!!
2013. nov. 16. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
az ilyenre azért nehéz válaszolni, mert te úgy alapban fel se ismered, hogy amit csinálsz az hülyeség, ráadásul fegyelmezni sem tudod magad, ide-oda hagyod magad rángatni a hülye érzéseid által. viszont ahhoz gyáva vagy, hogy azt mondd, most egyedül leszel, kiteszed a barátodat aki felpofoz és elfelejted egy életre, és arra koncentrálsz, hogy megpróbálsz egyedül boldogulni, és legfőképpen agyat növeszteni.
2013. nov. 16. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
bűntudatot kelt bennem folyamatosan és azt érzékelteti, hogy én vagyok a hibás... mindenben.. :( nem kellett volna szakítás után pár héttel mással csókolózni tény... de akkor is.. :(
2013. nov. 16. 23:19
 8/11 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem kellett volna???? Azt csinálsz szakítás után, amit akarsz!!!!4


És ne jöjj össze vele megint basszus!! SEMMIBE VESZ TÉGED! Miért szakíthat ő veled, miért fogadod vissza megint? Undorító!


Te meg állj a talpadra már! Sosem fogod így semmire vinni!

2013. nov. 16. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Noydra ***** válasza:
55%
Egy ostoba nő (kislány) összekuszált levelét láthatták a kedves nézők...
2013. nov. 16. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ez nem szerelem. Ez valami fura perverz függőség.
2013. nov. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!