Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon gáz ha egy lány quasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon gáz ha egy lány quasi szerelmes levelet ír egy srácnak?

Figyelt kérdés
van egy srác akivel évek óta húzódik közöttünk egy viszony..most éppen a nem beszélünk stádiumban vagyunk,én is ismerkedtem másokkal is és megbeszéltük h barátok leszünk, ami teljesen nem működött mert fizikailag ottvan közöttünk a vonzalom, de járni nem akartunk egymással(részéről is éreztem, de közben mindent megbeszélnük)egy ideig elvoltunk de pár hete úgy érzem mintha el akarna lökni magától, de hetekkel ezelőtt meg azt hangoztatta mennyire fontos is vagyok neki..és írni szeretnék neki egy kézzel írott levelet amiben elmondom neki h ..tulajdonképpen azt h szeretem, csak nem pont ezzel a szóval. csak rontana a helyzeten és engedjem el? vagy ha tényleg fontos nekem akkor ne hagyjam elsétálni? ha évek alatt nem tudtuk elengedni igazán egymást lehet ő is kötődik hozzám?
2013. dec. 13. 23:19
 1/4 anonim ***** válasza:
NAGGGYOn GÁZ! Ha akarna tőled bármit is, már lépett volna feléd... a többi csak duma, meg "fantázia"....
2013. dec. 13. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de én ugyan ebben a szituban voltam, mailben mondtam el neki, hogy én többet érzek, azóta nem beszélünk. Mondjuk azóta boldog kapcsolatban vagyok mással, szóval nem is hiányzik.
2013. dec. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írd meg neki. Ha nem veszed túlságosan "szkeptikusnak íródó" levélre, és nem is lesz egy 16 éves/16 év alatti lánynak a beszédstílusával egyenlő, akkor nagyon aranyos tud lenni :)
2013. dec. 14. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
huh jó sok féle vélemény van:D de köszi a válaszokat..nem nem vagyok az a túl romantikus beállítottságú ember..inkább némi szarkazmussal és pár "utaló szóval" képzeltem el..nem is azt akarom h több legyen, csak, h ne a semmi..tudom, h nem igazán illünk össze, de még ez a barátság extrákkal forgatókönyv is jobb mint nélküle, mert eléggé megkedveltem és nélküle azt érzem h vmi hiányzik..
2013. dec. 14. 13:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!