Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek is fura ez vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is fura ez vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
Mostanában fura a barátom leugrik a tölük köpésnyire való boltba és 2-3 órákat ott van... Tegnap mondtam az anyja előtt neki,hogy jövőhèten nekem szombaton is van suli,mondja,hogy aludjak itt pénteken és onnan mennék suliba.Erre ma mondtam,hogy holnap elöbb megyek haza mint máskor mikor délután 5ig itt vagyok,mert készitem az ajándékját kézzel.Erre rá vágta,hogy én jővő hétvégén nehogy jojjek mert rámolják a lakást..Az a fura,hogy még nekem mondta az anyja,hogy csak annyit kell majd csinálni,hogy szekrények letörölgetése,ajtok lemosása,felsöprés és felmosás.. Meg amit eljátszik a barátom mostanában,hogy tudja mikor végzek a suliban de fbn mindig kérdezgeti,meg hivogat,hogy hol tartok mikor jővők...Ha valaki ir neki fbn de itt vagyok nem nézi meg,csak látszik rajta a feszültség, megakarja már nézni ki irt neki és mit.. Meg mikor irnak neki s èpp akkor megyek be a szobába gyorsan kilép...Megcsal?ha megkérdezném ugyis letagadná s jobban titkolozna..
2013. dec. 14. 12:07
 1/8 anonim ***** válasza:
megcsal vagy drog
2013. dec. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem drogozik.. Azt hmar észreveszem..
2013. dec. 14. 12:10
 3/8 anonim ***** válasza:
Megcsal, mondd meg neki, hogy neked ez a viselkedés gyanús, és ha nem igaz, akkor engedje meg, hogy elolvasd az üzeneteit bizonyítékképp, vagy lepd meg máskor, olyankor toppanj be, mikor a legkevésbé várná.
2013. dec. 14. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ezt annyira utálom amikor ellenőrizgetni akarják az embert..

Tőle tudhatod meg az igazat,ha hazudik dobd ki.Ennyi.

Utálom ha így gyanúsítgatják és ellenőrizgetik egymást a párok..

2013. dec. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
gondoltam arra,hogy betoppanok varatlanul de hetfo kedden talizunk ha odamennek szerdan mit szolnanak a szulei?
2013. dec. 14. 12:16
 6/8 anonim ***** válasza:
Kérdező!Legyél őszinte és tárgyilagos.Nem kell itt szarakodni.Menj oda és beszélj vele!
2013. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

Első, hogy ide a drog? :DDD


Kérdező, a barátod sajnos több, mint valószínű, hogy megcsal. Olyannyira egyértelmű, hogy ilyen esetben felesleges azzal is trükközni, hogy kiderüljön. Ha rákérdezel, akkor tagadni fogja, ebben valóban biztos lehetsz. Én ilyen egyértelmű helyzetben egyszerűen elhagynám. Felesleges faggatózni, nyomozgatni. Úgyis egyértelmű, úgyis tagadni fogja, a nyomozgatásnál meg szerintem neked is van jobb dolgod, csak elmegy rá időd, energiád. Azt meg, hogy te mit teszel ilyen helyzetben, nyilván te tudod jobban, neked kell dönteni. :)

2013. dec. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hát ez több, mint fura.

De szerintem se nyomozgass, hanem adj egy esélyt a beszélgetésnek. Minek pazarolnál el heteket, hónapokat az életedből? Mondd el neki, amit itt leírtál, hátha meg tudja magyarázni. Adj neki ultimátumot, vagy őszinte veled, vagy kidobod.

Aztán szakítasz.

2013. dec. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!