Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon nem lát szívesen az...

Vajon nem lát szívesen az apja? Vagy csak én reagálom túl? Nem fura?

Figyelt kérdés

a barátommal 4hónapja járunk, szombaton itt aludt, mert buli volt.

18éves vagyok ő 20.

és voltam már náluk, az apjával él, bírom az apját és ahogy látom ő is engem, sokat dumálok vele, jófej.

Nagyon szeretek náluk lenni... szerintem a pasim meg nálunk.

mivel 7végén nálunk voltunk azt gondoltam most az a soros hogy náluk legyünk. Htévégén feküdtünk le egymással, és rija hogy "hát ha felmegyek érted AZT csak nálatok tudjuk csinálni kocsiban nem." ez nekem ugy jött le h náluk egyáltalán nem lehet, mindent csak nálunk.

Ő sokszor mondja hogy "Most átmehetnénk hozzátok" de mikor én szolok neki hogy most hozzájuk menjünk akkor ég a pofám és ugyérzem zavarok. nem akarom h csak nálunk legyünk és egyoldalú legyen


2011. jún. 28. 18:40
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:

magyarul azt szerettem volna hogyha ma náluk vagyunk..mert ott már rég voltunk.

de agonizált, hogy jaj hiányzol, jólenne veled stb.

meg irta hogy ő elküldte hogy lehetünk ma náluk is csak befagyott a gépe és nem küldte át az msn... és szivesen lát az apja, és bármikor mehetek hozzájuk.

HÁT EZEK UTÁN NEM AKAROK:S MÉG NEKEM CIKI...

De ő gond nélkül megmondja h legyünk nálunk én meg hülyén érzem magam ha szólok hogy oké de most nálatok legyünk....

2011. jún. 28. 18:42
 2/13 A kérdező kommentje:
pl amit ma irt hogy csak nálunk lehet AZT... ugy jött le hogy nem látnak szivesen maguknál... inkább nem megyek egy darabig, de akkor ő se jön hozzánk, nehogy már egyoldalú legyen
2011. jún. 28. 18:43
 3/13 A kérdező kommentje:

me girta msnen miután leléptem hogy "ne haragudjak ő akkoris elküldte csak az msnen nem továbbitotta, volt már ilyen máskor is...de akkoris szeretne találkozni, és lemehetünk hozzájuk"

Ha nagyon akart vna szerintem felhivott vna hogy "20perc és fentvagyok nálad nincs ellenkezés lejövünk hozzánk.csók" és leteszi...de nem.

2011. jún. 28. 18:51
 4/13 anonim ***** válasza:

Ha egyébként minden rendben veletek és jól érzitek magatokat, nehogy már ezen múljon a boldogságotok!!!

Esetleg próbálj óvatosan rákérdezni. Náluk is minden feltétel adott lenne, hogy együtt legyetek?- külön szoba, nyugalom, nem nyitnak rátok?

2011. jún. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

a kérdés is...

ha nem egyértelmű hogy kinél találkozhattok,akkor legyen a randi nálatok. ha kicsi alakás, vagy az öregek szobáján kell átmenni, pl, korán fekszik, ti meg később, vagy szeret lustálkodni ti meg mennétek, akkor ez az egyszerűbb megoldás.

2011. jún. 28. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Ember legyen, aki eligazodik ezen amit írtál. Szerintem, ha úgy jön ki a lépés, akkor legyetek nálatok, ha úgy legyetek a pasidnál. Ahol nyugodtan, és zavartalanul tudtok szexelni is, ott meg legyetek többet.

Ha nem bírna az apja, akkor valószínűleg szóba sem kerülne, hogy oda menj. Így, ez vihar egy lavór vízben, semmi értelme kidekázni, hogy fél délutánt náluk voltam, ő meg csak 2 órát nálunk, akkor most mi lesz??:-)))

2011. jún. 28. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

van külön szobája, és az apját sose zavarjuk... sőt semmi baja ha éjjel pl még dvd-zünk, mert a 2szoba egymás mellett van, ő jó alvó.

sose nyit ránk, a ház se kicsi, csak ketten laknak

2011. jún. 28. 18:55
 8/13 A kérdező kommentje:
totál vágytam volna ma rá... meg arra hogy náluk legyünk és szeretkezzünk egy jót... de már mindegy...
2011. jún. 28. 18:57
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor mond meg neki, hogy nála szeretnél lenni. És a kellemes estéről meg ne mondj le, azt nálatok nem lehet?!
2011. jún. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Furának fura,de..és ezt most nem bántásból...szerintem tök mindegy kinél vagyunk..a lényeg hogy együtt legyünk..Én mindig ezt mondtam az exemnek..Mert ő is sokszor jött ezzel hogy de most az a soros hogy nálam meg ilyesmi.Mondjuk ezt a csak nálatok lehet AZT csinálni...Nem értem..Miért?:-D
2011. jún. 28. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!