Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vajon megcsal? Vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon megcsal? Vagy miért ilyen? Többi lent!

Figyelt kérdés
Szóval, a párommal már 2 éve együtt vagyunk, egy éve már együtt is élünk, de az utóbbi hetekben furán viselkedik. Van hogy késő estik dolgozik és utána még szó nélkül leép a haverjaival(állítólag), aztán hajnalban jün haza. Múltkor elbeszélgettünk, megkérdeztem, tetszik-e neki valaki, és azt mondta, hogy au egyik kolléganője, és mondta, hogy már máskor is volt ilyen, olyan is volt, hogy egy másik kolléganője le akart vele feküdni, azt mondta, nem történt semmi. Mostnában olyan elutasító, rengeteget veszekszünk, és a szexet sem kívánja már annyira. Ha odamegyek hozzá és megölelem, vagy megcsókolom, akkor elhúzza a fejét, vagy eltol magától, persze nem mindig, de főleg így reagál. Most az ünnepekre hazautazom majd a szüleimhez és félek, mi lesz ha itthon hagyom egyedül. nem bírnám ki, ha megcsalna :( 19/L

2013. dec. 14. 13:05
 1/9 anonim ***** válasza:

:S ...

Ezek nem túl jó előjelek ... Hány éves a párod ? Sajnos bíztatót nem tudok írni ,sőt én is úgy gondolom ,jogos az aggodalmad !

2013. dec. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
ne haragudj de ezek nem jó jelek...=/ próbálj meg vele őszintén, erélyesen fellépve leülni beszélgetni. szerintem ha "Ha odamegyek hozzá és megölelem, vagy megcsókolom, akkor elhúzza a fejét, vagy eltol magától" ez megtörténhet, akkor tényleg utána kell menni. nem ezt érdemled, sztem...
2013. dec. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
21, és nagyon jóképű, olyan akiért odavannak a lányok, azért is féltem :(
2013. dec. 14. 13:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Ajjaj ....

egy fiú/férfi aki tényleg szereti a párját ,az nem ilyen ,nem viselkedik úgy,nem ad rá okot ,hogy a partnerében kétségek merülhessenek fel . Egyébként miért nem viszed magaddal a szüleidhez ? (ez csak úgy eszembe jutott .) Légy résen !...

2013. dec. 14. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mert neki dolgoznia kell :( vinném én, de nem lehet.
2013. dec. 14. 13:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Btw..nehogymár azert kelljen vinned magaddal hogy meg ne csaljon. Egy erős kapcsolatban történhet bármi,akkor sem lépnek félre a felek. Egyébként koránt sem biztos hogy megcsal, de szerintem enélkül is elég baj az,hogy ilyen elutasító veled. Az mas,ha valakinek vannak problémái,emiatt a szerelme csak takarékon ég, de az nem ilyen. Nem fordul el, nem utasít el,max nem kezdeményez annyit a problémái miatt,mert akaratlanul is mas dolgokkal van elfoglalva. Szerintem kerek perec kérdezd meg,hogy miert van ez,megérdemled az őszinteséget. Kérdezd meg hogy akarja egyáltalán a kapcsolatot? En szurkolok neked,majd írd meg ki volt :)
2013. dec. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mármint írd meg MI volt :)
2013. dec. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy akarja a kapcsolatot, esze ágában sincs szakítani, de akkor meg miért ilyen?
2013. dec. 14. 16:13
 9/9 anonim ***** válasza:
Hat ez a nagy kérdés! Ezert mondom hogy beszélni kellene vele,hogy ha tisztel téged,legyszives legyen mar olyan egyenes es mondja mar el,ez miert is van. Mert fordított helyzetben neki hogy esne, ha te viselkednel igy vele es meg csak azt sem tudna miert. Csak örölné magát es lelkileg menne tönkre,miközben azt próbálja kitalálni,hogy a szerelmének megis mi a fene baja van. Nem? Egyébként a kérdésedre válaszolva nen tudom miert ilyen a barátod,sajnos ezt csak ő tudja. De lehet hogy nincs is okod komolyabb aggodalomra, lehet problémái vannak a munkahelyen vagy bárhol, vagy stresszes... Ezek olyan dolgok amik kiválthatnak ilyen viselkedést.
2013. dec. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!