Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy lány szakított velem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány szakított velem, mert nem vagyok fenn se a facebook-on se semmi egyén ilyen hulladék oldalon és még mobilom sincs-ki mit szól ehhez? Csak ezért nem kellek?

Figyelt kérdés

A történet röviden (mert a szakítás szó talán túlzás) megismerkedtem egy lánnyal majd odáig jutottunk hogy egymás elérhetőségeinek cseréje jött volna a későbbi kontakthoz.

na most első körben megnézte volna a facebook oldalamat mondtam ott nem vagyok,erre kérdezte akkor hol vagyok fenn: twitter iwiw badoo? mondtam sehol semmi ilyen fostalicska oldalon nem vagyok fenn.

következő akkor skype? mondtam semmi ilyen sincs.

akkor add meg a mobilszámod!

mondtam sajnos nekem mobilom sincs.

és tényleg nincs!

van ipad-om, de az csak tablet telefonálni nem lehet vele.

hogy lejhet engem elérni?

hát van e-mail, és van vezetékes telefon otthon (mondjuk tény egész nap nem vagyok otthon, suli, edzés).


erre közölte mit hazudozok össze vissza ilyen ember nincs is akinek semmilye sincs.

és otthagyott.

pedig NEM HAZUDTAM.

minden igaz az utolsó szóig.

na most azért nem kellek mert nem állok be a sorba és nem birkáskodok a f**szbookon és nincs mobilom se-és nem anyagi okból nincs.


2013. dec. 14. 13:06
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 anonim ***** válasza:
Mobilod miért nincs? Mi a gondod vele?
2013. dec. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/61 anonim ***** válasza:
Nem bízott benned, ennyi az egész. És valóban, ha jönni valaki veled szemben az utcán és azt mondaná ő még életében nem nézett TV-t akkor te is kételkednél picit szerintem.
2013. dec. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 anonim ***** válasza:
aki ennyire antiszociális az megérdemli :)
2013. dec. 14. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/61 anonim válasza:
Hát ebbe semmi nagy baj nincs,hogy nincsen facebookod,skype-od stb.viszont akkor,hogy várod,hogy elérjen a lány,ha nincsen mobilod és alig vagy otthon?egy mobil mindenképp szükséges:)..akármilyen legolcsóbb 2000 ft-os is de legyen!
2013. dec. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 anonim ***** válasza:
Azért egy mobil nem ártana. de amúgy te tudod.
2013. dec. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/61 anonim ***** válasza:
Nekem is az lenne az első gondolatom, hogy kamuzol. Egyetlen közvetlen elérhetőséged sincs, már csak a munka szempontjából sem hihető. 2013-ban legalább egy mobil alapnak számít, ha másért nem is, de a gyors elérhetőségért minimum.
2013. dec. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 A kérdező kommentje:

mobilom volt. de utaltam hogy X jani felhívott mindenféle banális semmiséggel. mondtam többeknek is: akkor hívjatok ha ég a ház addig ne.

most nem hív senki.


Mobilod miért nincs? Mi a gondod vele?

2013. dec. 14. 13:11
 8/61 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy egyszerű telód lehetne jó mondjuk a hivás se olcsó
2013. dec. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:

na ezt vártam, és köszönöm is ezt a hozzászólást!

épp ezt mondta a főnököm is!

számonkérte mi az hogy nem lehet engem elérni?

mondtam, én erre egy fillért se költök ha el akar érni, szépen vesz nekem a cég mobilt és fizeti!

a saját pénzemből azt veszek vagy azt nem veszek amit akarok.

na azóta nem téma a mobil a cégnél. nem vettek, akkor b**sszák meg.

akkor érjenek el ahogy akarnak. küldjenek postagalambot.



Egyetlen közvetlen elérhetőséged sincs, már csak a munka szempontjából sem hihető.

2013. dec. 14. 13:13
 10/61 A kérdező kommentje:

magamat tudom idézni: NEM ANYAGI okai vannak.

ipad tulajként szted nem telne mobilra (is)?


Mondjuk egy egyszerű telód lehetne jó mondjuk a hivás se olcsó

2013. dec. 14. 13:14
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!