Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért imádják a csajok a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért imádják a csajok a bunkó pasikat?

Figyelt kérdés

Chriswell megmondja nektek a frankót: http://www.youtube.com/watch?v=Rnqke-yxwRk


Véleményeteket leírhatjátok ti is



2013. dec. 14. 14:18
 1/8 anonim ***** válasza:
2013. dec. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A linket nem néztem meg, de utàlom a bunkó embereket.
2013. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%
a bunkó pasik legalább bepróbálkoznak, hiába kedves, rendes valaki, ha meg sem szólit... férfiként mondom! a legtöbb pasi nem kezdeményez, ezért nem lesz barátnője, pedig ha lenne, akkor a barátnője szerencsés lehetne, de töketlen, és még le se meri szólitani azt a nőt aki tetszik neki, a nők meg azért vannak bunkókkal, mert csak azok közül válogathatnak
2013. dec. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ez igaz, hogy tényleg általában a bunkó pasik magabiztosabbak és oda mernek menni egy nőhöz, és mernek próbálkozni.

De egyébként nem hinném, hogy a nők direkt a bunkó pasikat szeretnék. Csak a legtöbbről kiderül egy idő után, hogy bunkó :)

2013. dec. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

nem érek rá végighallgatni. szerintem egyszerűen a lányok agyban bajban vannak, ez az igazság csak lehányják aki kimondja.

de lehetséges másrészt hogy egy sokezer éves trükk balekjai. ha egy srác mindenkivel bunkó a kiszemelt csajjal meg éppen nem akkor a csaj elalél.ha 1 nap háromszor szól be a csajnak majd egy idő után csak kétnaponta 1szer akkor a csaj szintén elalél a "fejlődéstől". aki alapból mindenkivel mindig rendes nos az nem tud hova fejlódni a lányok szerint.

2013. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

az előttem szólókkal nem értek egyet vagy lehet hogy más körökben mozgunk. hogy csak a bunkók mennek oda egy csajhoz? hát ha a leszólítás abból áll hogy fél óra ismertség után "na akkor dugunk" szöveget benyomja nos ez tényleg a bunkókra igaz. de az hogy a nem bunkók ne mernének odamenni a csajokhoz az szemen szedett hazugság....könyörgöm ne akarjuk a bunkókat mindenképpen valami pozitívummal kompenzálni hogy"de azok viszont, viszont hát izé....talpraesettebbek" mert egyszerűen nem igaz.

arra sem bólintok rá hogy a nők választék hijján kötnének ki mellettük. mert többnyire mikor a bunkó még csajozni se kezd csak "magát adni" társaságban, nos a csajok már akkor sugdolóznak hogy "figyu ki ez? hogy hívják? környékbeli???..stb

2013. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a határozottakat szeretem.
2013. dec. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is néha bunkózós csaj vagyok, de nem feltétlenül velük, hanem úgy alapból meg állandóan beszólok meg hangosan énekelek mindenhol és bírják. Ez a fiúknál is igaz. Persze nem szereti egy lány ha vele bunkó, csak ha nem félős meg tutyi mutyi (már amelyik lány azt szereti) hanem vagányabb de nem rossz értelemben azt bírjuk. Én isolyan vagyok, a fiúk a vagány beszólogatós csajokat bírják már rájöttem :D
2013. dec. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!