Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet-e egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet-e egy kapcsolat normálisan egy 17 éves lány és egy 30 éves férfi között?

Figyelt kérdés
Nagyon hasonló az érdeklődésük és a nézeteik de alapvetően habár vannak közös tulajdonságaik nagyon különböznek! Kölcsönös a szimpátia és az érdeklődés, a kezdetleges érzelmek..de a rendkívüli korkülönbség miatt nem mernek belevágni? (hosszabb kifejtettebb véleményeket szivesen veszek)

2013. dec. 14. 19:15
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
85%
soha nem fog igazán
2013. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
normális kapcsolat alig ha.
2013. dec. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

necces de beleférhet...

de miért nem korod béli srácokkal ismerkedsz?

remélem nem voltam túl hosszú? :D

2013. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
64%
Nagyon nem, de ezt te is tudod.
2013. dec. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem működhet. A korkülönbség nem változtatja meg azt,amit iránta érzel.
2013. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
67%
nem... ezt nem kell hosszan kifejteni, egyszerűen túl idős hozzád.
2013. dec. 14. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
60%

szerintem eleve nem normális az a 30 éves férfi, aki egy 17 éves lánnyal akar kapcsolatot. persze, a legtöbb 30as pasi is nyilván ábrándozik arról, hogy hogyan dugna meg egy helyes 17-18 éves lányt, de ez egyrészt fantázia, másrészt nem arról képzeleg, hogy komoly kapcsolata legyen.


a másik probléma a mentális érettség. a pasik lassabban érnek, mint a lányok, de azért nem ennyire. az a 30-as pasi, akinek elég egy 17 éves lány szintje (és nem leszólásképp írom, hanem pusztán a mentális szinteket tekintve), azzal valami nem ok.

2013. dec. 14. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem nem.

A férfi bármit mond csak meg akar dönteni egy tizenévest(nyilván elég izgató neki a gondolat is.)

A tinilány meg épp az igazit keresi és mivel a férfi tapasztalt mindent elhisz neki és aki bírálja azt leszúrja,hogy milyen előítéletes..Aztán ha a pasi ráun és egy vele egyenlő társat akar(akivel családot alapítanak házat vesznek stb)dobja a tinilányt aki teljesen összetörik.

Szerintem ez a forgatókönyv fog lezajlani.

Nálam is a határ 18-19max.Szóval nem javaslom,hogy belemenj ebbe..

16/l

2013. dec. 14. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Túl nagy a korkülönbség. 29 éves vagyok de 20 évnél fiatalabbal nem kezdenék soha.
2013. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 JaniXXX válasza:
51%

Működhet természetesen.

Semmi akadálya.Ha szimpatikusak vagytok egymásnak....Miért ne??

Ha a lány érettebb a koránál,vagyis nem olyanok,mint a mai 17 évesek,működhet!

2013. dec. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!