Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet-e egy kapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet-e egy kapcsolat normálisan egy 17 éves lány és egy 30 éves férfi között?

Figyelt kérdés
Nagyon hasonló az érdeklődésük és a nézeteik de alapvetően habár vannak közös tulajdonságaik nagyon különböznek! Kölcsönös a szimpátia és az érdeklődés, a kezdetleges érzelmek..de a rendkívüli korkülönbség miatt nem mernek belevágni? (hosszabb kifejtettebb véleményeket szivesen veszek)

2013. dec. 14. 19:15
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Annyira különlegesen nem érettebb a lány, inkább az van benne,hogy a pasi a sok csaktanulás év miatt kb ott tart lelki érettségben és életstilus szintjén mimt egy 20-24éves..
2013. dec. 14. 19:32
 12/19 anonim ***** válasza:
71%

Miért van, hogy mindenki folyamatosan azt hangoztatja, hogy ne általánosítsunk viszont ilyen kérdéseknél szinte mindenki általánosít, a többiek meg helyeslik?


Egyénfüggő az egész. Ha jól megértik egymást akkor simán lehet közöttük normális kapcsolat. Én is lassacskán 30 leszek de attól még nem vagyok egy őskövület.

2013. dec. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Moszuke ***** válasza:

1-2évig amíg tart a lila köd, szex újdonsága stb.

sok különbözőség miatt nem tarthat tovább. az egy vicc, hogy az ellentétek vonzzák egymást... igen.. ideig-óráig.

2013. dec. 14. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Uhh mennyi irigy ember van, pedig jön a Karácsony :D
2013. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ugyanebben a dilemmában vagyok :( én most vagyok 28 a csaj most múlt 18. Én nem merek belevágni. Rendes csaj,nem az a rib**c fajta mint a kortársai, totál odavagyok érte de bzki. ő az első nagy szerelmet keresi én meg az utolsót.Mi van ha nem működik hosszútávon,ha többet akar látni az életből mint én? És megint elb***tam 3-4 évet az életemből.......???!!! Komoly dilemma.
2014. jan. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Én most 20 éves srác vagyok és úgy gondolom, ha 30 évesen egy 17 éves csaj összejönne akkor nálam boldogabb ember nem létezne a földön. Ezt őszintén írom, a csávók nagyon be tudnak bájologni egy csajnál, ha dugni akarnak, és egy 30 éves csávónak egy nála fiatalabb és naivabb lány szédítése nem nagy nehézség. Bocsi, hogy ezt írom, de hidd el nem te kellesz neki, hanem az ami a lábad között van. (Ha mégis engedsz a palinak, és ő megfűz téged akkor az a te bajod, de a pali onnantól kezdve a példaképem :D :D) Most komolyan egy 17 éves lány és egy 30 éves férfi között igazi kapcsolat?? Rossz vicc.
2014. jan. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, most belezavarodtam kicsit, most te a csaj vagy vagy a pasi? Mert én a válaszom a csaj szemszögéből nézve írtam.
2014. jan. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
töcsökkapcsolat?
2014. jan. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
88%

Működhet!

Egyik volt osztálytársam 14 évesen jött össze egy idősebb férfival, miután ez kiderült mindenki elítélte..Ami részben jogos, hiszen ez esetben a férfinak felesége és gyerekei vannak ( idősebbek,mint a lány) , de már 20 évesek vagyunk..fél éve összeköltöztek és nagyon boldogok együtt. A férfi jelenleg 50 éves lesz.

2014. jan. 6. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!