Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan, hogy valaki képes lejjebb adni az igényeiből?

Figyelt kérdés
Tehát, igazából nem is vonzódik hozzá, nem szerelmes a másikba, nem látja tökéletesnek a hibáival együtt, de így legalább van valaki. Ez jutott. Tényleg van, aki képes erre? És ez nem hazugság a másik irányába?
2013. dec. 14. 21:27
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Az élet a kompromisszumokról szól. Aki nem hajlandó engedni az általában megszívja.
2013. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
De hazugság, és elég sok ilyen van sajnos
2013. dec. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

a legelső kapcsolatomnál megtettem, még 18 vagy 19 voltam, mert addig nem volt ugye senkim:D

a jeget meg ugye nehéz megtörni...

azóta azt kapom akit ÉN akarok, és nem azt aki marad.

de utólag belegondolván, nem vagyok biztos benne hogy lejjebbadnám elsőre...

egy embernek legyen tartása.

22F

2013. dec. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem van ilyen, de nekem ez soha nem ment volna. Inkább maradtam volna egyedül, mint hogy olyat válasszak, aki nem vonz, akibe nem tudok beleszeretni, csak hogy legyen valakim.
2013. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jelen főnök asszony/úr
2013. dec. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy rokonomról nemrég tudtam meg, hogy így házasodott. 40 éves volt, már nem reménykedett a nagy szerelemben, de szeretett volna családot. Ezért egy régi ismerősével, aki hasonló helyzetben volt, megegyeztek, hogy összeházasodnak. Született is egy gyerekük.

Így nem hazugság. Más kérdés, hogy ez magyarázza azt a légkört, amit gyerekként mindig éreztem náluk. Mindig rend volt és tisztaság, szép berendezés, rengeteg könyv a polcokon, de egyrészt olyan hideg volt az egész, másrészt a férj nagyon nem illett az egészbe. Így utólag visszagondolva soha nem láttam náluk a szeretet bármilyen kifejezését.

Másrészről viszont például a gyereküknek mindent megadtak, amit csak tudtak, és érzelmileg se látom, hogy sérült volna, pedig az ilyesmi mindig észrevehető.


Én azt gondolom, hogy nem lennék képes erre. Hihetetlen nagy fegyelem kell hozzá. Néha még annak a hülyeségeit is nehéz elviselni, akit tiszta szívből imádunk.

2013. dec. 14. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Meglepően sokan képesek erre,megalkuvóvá válnak,csak hogy ne lógjanak ki a sorból.Természetesen ez hatalmas önbecsapás,illetve hazugság a másik féllel szemben is,mégis sokan folyamodnak ilyesmihez.Ez nekik úgymond az utolsó szalmaszál.A környezetemben nem egy ilyet látok.

A másik véglet,amikor valakinek leküzdhetetlen magasságokban leledzik az a bizonyos léc,amit senki nem képes átugrani.Az ilyen álomvilágban élő szinglikirálynőknek és magány hercegeinek talán nem ártana kissé lejjebb adniuk az elvárásokból.

Az arany középút itt is létezik persze,csak ezt keveseknek sikerül megtalálniuk.

2013. dec. 25. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sosem adnék lejjebb az igényeimből. Voltak már páran, akik megfeleltek és voltak, akik egyáltalán nem. Nem tartom helyesnek, ha valaki leadja az igényeit. A barátnőmmel nagyon jó a kapcsolatom, szeretem, tűzbe nyúlnék érte. Van, ami nem tetszik, de több az, ami igen és ez elnyomja azt a keveset. 23/L/L
2013. dec. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 PearlDiver ***** válasza:

Egyszer lejjebb adtam az igényeimből, nem a mágnytól való félelem miatt, inkább azért mert izgalmas volt a csaj.

Aztán megcsalt.

2014. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!