Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Adjatok ötletet. Mivel tudnám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adjatok ötletet. Mivel tudnám fellpezsditeni a szexet a baratommal? Minden oké csak szeretném meglepni valami újal, ami mindkettőnknek jo lenne.

Figyelt kérdés

2013. dec. 14. 22:26
 1/8 anonim ***** válasza:
egy análismajálissal
2013. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
En csinaltam a baratnomnek egy tarsasjatekot, az a neve, hogy ki megy el a vegen. Aztan persze johet a bilincs, kikotozes, szembekotos, nyilvanos helyen stb.
2013. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
még egy csaj?
2013. dec. 14. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
3asban szeretné,de még nem vagyok rá felkészülve,de tervbe van.Most mással szeretném meglepni.
2013. dec. 14. 22:34
 5/8 anonim ***** válasza:
még egy fiú?
2013. dec. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
fiut nem akar.azt mondta inkabb vesz vibrátort.Én felajánlottam neki a művaginát arra azt mondta az nem olyan.
2013. dec. 14. 22:43
 7/8 anonim ***** válasza:
sybian? vagy csináljátok szabadban, nyilvános helyen, esetleg egy másik pár előtt, swinger klubban. kötözzön ki, öltözz be (mondjuk angyalnak), kérd meg hogy alázzon meg, mert azt szeretnéd, hogy durván bánjon veled, mint egy utolsó ku*rvával akit le kell köpni
2013. dec. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
szexi fehérnemű, erotikus masszázs, mint előjáték, ééééés játékszerek, szerepjáték, spontán szex szokatlan helyen....
2013. dec. 14. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!