Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet ilyen?

Figyelt kérdés
Létezik olyan, hogy látom egy fiún, hogy vonzódik hozzám, mégsem kezdeményez? Kb.2 éve ismerjük egymást. Tavaly bulikban 2x -3x kérte, hogy menjek vele haza, de akkor nemet mondtam, mivel elég nagy nőcsábász hírében áll és alig ismertem. Egy suliba járunk, ebben az évben pedig már kialakult, hogy egy a baráti társaságunk, úgyhogy elég sok időt töltünk együtt. Látom rajta, hogy kíván, főleg, ha mellettem is ül, pl előadáson: a nézéséből, az érintéseiből, stb. de mégsem történik semmi, max utalgat, hogy szeretne már egy normális barátnőt, „nem bír” mellettem ülni, felhívhatnám, és hasonlók. De mivel túl sok csajjal volt dolga, ezeket nem tudom komolyan venni, vagyis, nem tudom, hogy lehetne ezekre reagálni. Van, hogy jól el tudunk beszélgetni, de sokszor van olyan is, hogy egyszerűen nem hallja meg, amit mondok, csak néz a szemembe, vagy éppen elnéz mellettem és csak átkarol vagy megpuszil. Facebook-on sem tudunk beszélni, csak ha van rá indok – pedig arra is volt már példa, hogy csak egy szivecskét küldött, de abból sem lett beszélgetés. Nem vagyok kezdeményező típus, és őt sem olyannak ismertem meg, aki ne lépne… Van valakinek ötlete, hogy mi lehet ez? Csak félreértem a viselkedését, vagy lehet még ebből valami? (21, l)

2013. dec. 14. 23:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy mélyebben megérintetted és nem akarja elszúrni.
2013. dec. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Létezhet ilyen?"

Ja

2013. dec. 14. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
ha megkér,hogy menj vele haza,te meg elutasítod 3x is,akkor mit csodálkozol hogy már nem kér ezek után fel? így már nekem sem kellenél:)
2013. dec. 14. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!