Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ki fogom ábrándítani azzal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki fogom ábrándítani azzal, hogy nem tudok csókolózni?

Figyelt kérdés

Eddig egy fiú csókolt meg , most meg enyém lehet az álompasi. Őt nagyon komolyan tervbe vettem. Pedig még csak egy randink volt, azt hittem második már nem is lesz, azok után amiket zavaromban kinyögtem, meg csináltam. :) Nem akarom elrontani. Tetszem neki, kedvel, de nem tudom ez meg e határozná azt, hogy mennyire érzi jól magát velem, mennyire szeret odabújni. Engem biztos nem zavarna ha bénácska lenne, de én hónapok óta oda vagyok érte ő meg ennek az érzésnek szerintem még nincs a közelében sem.

Amúgy alapjába véve tényleg nem is szeretek csókolózni, de lehet csak azért mert az az egy fiúm aki volt, nem igazán volt nekem való nem vettük egymást komolyan .


2013. dec. 14. 23:57
 1/4 anonim ***** válasza:
És még itt próbálják meggyőzni az embereket hogy a nők nem számító libancok.
2013. dec. 14. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Égni fogsz ,mint a szénabála.
2013. dec. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
nemgáz,nyugi
2013. dec. 15. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát ha ,,libanc'' vagyok ha nem én nagyon szeretem őt már most és nagyon akarom őt, és szerintem tök boldog lenne velem. hosszútávon is :) úgyhogy szeretném ha minél jobb lenne az amit tudok neki adni.
2013. dec. 15. 00:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!