Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti is észrevettétek, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is észrevettétek, hogy a csúnyább, ducibb lányok fiúk között átlagban sokkal boldogabb párkapcsolatok vannak, mint a helyes párok között?

Figyelt kérdés
2013. dec. 15. 19:04
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Generalis ***** válasza:
Meglepően igen !
2013. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én is észre vettem :))
2013. dec. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
mert ha valaki duci, akkor már nem "helyes"...hát fúúúúúúj..:DDD takarodjmár.
2013. dec. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is.
2013. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Mert õk tudják, hogy lehet egy darabig nem lesz más ember az életükben, ezért megbecsülik azt, ami van, és boldogak úgy.
2013. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ez nekem is feltűnt már.
2013. dec. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 walk w1th mee ***** válasza:
6os leirta a lényeget,de tudod mért?mert ők tudják hogy egyikőjük sem olyan akire mások túlzottan ráhajtanának,ezért nincs gond..
2013. dec. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy ettől függene. Ha mégis van ilyen, akkor nyilván azért, mert nem külsőségek alapján választottak. Én is csak olyan párral tudok boldog lenni, akibe lelkileg szeretek bele és nem olyannal, akit azért "szeretek", mert hűdebaromijólnézni.

Tehát ha egy helyes valaki főként azért választja a másikat, mert ő is helyes, akkor előbb-utóbb valami hiányozni fog a kapcsolatból, üressé válik. De természetesen nem mindenki csak és kizárólag külső alapján dönt, aki jól néz ki, ezért mondtam, hogy nem feltétlenül ettől függ.

2013. dec. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs ilyen összefüggés. Sőt, szerintem sokkal rosszabb, ha valaki csak azért van együtt a csúnya/kövér párjával, mert más nem akar vele járni.
2013. dec. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!