Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Együtt maradnátok egy játék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt maradnátok egy játék függővel?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hónapja megismerkedtem egy nagyon szimpatikus sráccal, és körülbelül 2 hónapja vagyunk együtt, és most vallotta be, hogy játék függő. Jár terápiára, és már 10 hónapja nem is játszott. Nagyon jól érzem vele magam, megbízható(legalábbis eddig)nagyon odafigyel rám, jól érzem magam vele. Csak bennem van a félelem mi van ha visszaesik, el játssza az összes pénzét, elromlanak a kapcsolatai(családi) illetve a miénk is. Ti mit tennétek? Elég gazdag a családja, illetve ő is mivel apja cégénél dolgozik elég magas beosztásban

A fiú 23 éves én 19.


2013. dec. 15. 21:26
 1/7 A kérdező kommentje:
*szerencsejáték
2013. dec. 15. 21:27
 2/7 WheneverYouWant ***** válasza:
vegyetek egy gépet otthonra és had nyomkodja!
2013. dec. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha jár terápiára és már 10 hónapja hogy nem játszott az azért már haladás.

Valószínű hogy miattad nem játszik mivel veled van és elfoglalja magát nem gondol a játékra, lehet hogy te motiválod őt arra hogy ne gondoljon rá.

Szerintem érdemes kitartanod mellette mert nem hiszem hogy gond lenne belőle.

Én barátom nem ilyen játékgép függő. Ő a számítógépes játékok mg a konzolos játékok megszállottja, ő be is vallotta hogy az nem is igazán élt társasági életet, csak rájött hogy magányos szegény és elkezdett kimozdulni. Amióta együtt vagyunk szinte alig játszik 2-3 naponta 1-1 órát maximum ami semmi szerintem ez az egészséges. Én büszke vagyok rá hogy megváltozott és már nem fordul be, nem kockul. Persze én is kételkedtem ebbe az elején hogy mivan ha átmegyek és nem bírja abbahagyni és elhanyagol engem, de szerencsére nincs ez és már jó 1 éve így van.

2013. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nemértem miért bizalmatlankodsz ez akkora hülyeség ha pròbálvelene tenni ráadásul 10 honapja nem játszik miért bizalmatlankodsz??? inkább sefitsd kigyogyulni belőle ..
2013. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akaraterő kérdése a leszokás. Egy időben én is elég sokat kártyáztam, de kb két éve nem játszottam. Ha látod rajta hogy le szeretne állni akkor érdemes vele maradnod.
2013. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, büszke vagyok rá, hogy ennyi időt kibírt, szó sincs róla hogy nem szeretnék neki segíteni. Én is azon vagyok hogy ez így maradjon
2013. dec. 15. 21:37
 7/7 anonim ***** válasza:
függőségekkel kapcsolatban azt szokták mondani, hogy "nincs utolsó, csak első"
2013. dec. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!