Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vele maradnátok?

Figyelt kérdés

5 éve ismertem meg a feleségem nagyon szép,kedves, családcentrikus nő. Én 33 éves vagyok ő most 25. Sose volt bulizós szóval semmi probléma nincs. 4 év után vettem el tudom,hogy ő a mindenem. Épp kisbabát várunk nagyon örülünk neki. Ám most derült ki,hogy mielőtt mi összejöttünk 3 hónapig örömlányként dolgozott. Ha akkor tudtam volna nem jöttünk volna össze de eddig eltudta titkolni. Azt mondta irodai munkája van. Miután összejöttünk váltott munkahelyet ezt avval indokolta,hogy az egyik munkatársával volt valami afférja anno. Evvel nem is volt gond. Minden nap elé mentem szóval tudtam,hogy tisztességes munkája van. Most is csak azért mondta el,mert az egyik ismerőse ezt csinálja én pedig kértem,hogy egy ilyen nő ne is ismerje meg a gyermekünket és erre bukott ki belőle.

Ti mit tennétek a helyemben?


2013. nov. 14. 12:10
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
88%
Maradj vele.
2013. nov. 14. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
86%
Semmit. A múlt elmúlt.
2013. nov. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
89%
Egyértelmű. Szereted, nem? Akkor a múltjával együtt is el kellene fogadnod. Inkább beszélgess vele erről, a szerintem neki nehéz időszakról.
2013. nov. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
89%
Régen történt, évekkel ezelőtt... most már min változtatna, ha ezért elhagynád? Fogadd el a múltjával együtt, és ne rágódj olyasmin, ami évekkel ezelőtt történt, mert megváltoztatni úgysem tudod a múltat. Közös babátok lesz, az istenért! Erre gondolj inkább!
2013. nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
26%

Hagyd el.Mert egy ilyet egy nő, már a megismerkedésetekkor elmond egy férfinek, ha valóban megszakította és felszámolta a múltjának ezt az oldalát, nem akkor mondja el,és így, mikor tőled gyermeket vár.

Te magad sem bírod fel sem fogni ezt az egészet, és nem is fogod tudni. Ezért jó ha elsőkörben egy ilyen tényállást közölni kell, hiszen ott kiderül azonnal, mielőtt még bármibe is belemennétek, hogy van-e egy ilyen múlttal együtt jövőtők vagy sem. Nem a másik embert késztények elé állítva, útban egy kisbabával.

2013. nov. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
83%

3 hónapig csinálta, ezért erősen valószinű, hogy nem jókedvében. És amint lehetett abba is hagyta.

Ráadásul a múltja, amiben te még nem voltál benne.

Maradj.

2013. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
32%
Valószínűleg érett máűr neki a bukása, viszont biztosra akart menni a megúszása miatt, ezért most és így közölte.
2013. nov. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
28%
6 Ez így van, csak hogy egy ilyen dolgot az ember az első pillanatban közöl a másik féllel, hogy legyen lehetősége lépni a másiknak, ha akar, és nem egy kisgyermekkel a hasába.
2013. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
86%

Ha otthagyod a gyereketekkel együtt, akkor te egy utolsó gyáva senkiházi vagy.

Ezt úgy mondom, hogy én is fiú vagyok.

2013. nov. 14. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
83%

8. Az, hogy szégyenli, és reméli nem derül ki pláne egy olyan ember előtt akit szeret, és akit nem akar megbántani, esetleg fél, hogy elhagyja ezért, az egyáltalán nem meglepő.

Remélte, hogy sosem derül ki, főleg nem a párja előtt, mert annyira szégyenli.

A legkevésbé sem lep meg.

2013. nov. 14. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!