Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Gyermekkori barátságból lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyermekkori barátságból lehet szerelem?

Figyelt kérdés
Egyik fél sem akar kockáztatni egy félresikerült kapcsolattal, de érezhető h kötődnek a másikhoz.Még úgy is h az egyiknek kapcsolata van.
2013. dec. 15. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem lehet :)
2013. dec. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg nem éri meg a kockázat!
2013. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
hát én személy szerint nem tudnám elképzelni, de nem mondom hogy lehetetlen
2013. dec. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mért ne? Nem törvényszerű az, hogy nem.
2013. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
nekem tönkrement a gyerekkori barátságom, mert sok év után újra találkoztunk, akartam volna többet, ő pedig a haverjaimmal kurvult, azóta nem beszélek vele
2013. dec. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Engem a szobám közepén smárolt le szomszédom, akivel együtt nőttem fel. szerintem nagyon könnyen lehet belőle szerelem. Ha nem akartok félresikerült kapcsolatot, akkor azt tanácsolom mindent beszéljetek át és, ha úgy gondoljátok, hogy ez nem fog menni, akkor ne kezdjetek bele. De mindenképp beszéljétek át! Hát nekem ennyi lenne szerény véleményem.
2014. febr. 8. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!