Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudja megmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudja megmondani azt, hogy miért szakított velem?

Figyelt kérdés
Barátnőmmel nagyon jó volt a kapcsolatunk, de mégis egyik pillanatról a másikra itt hagyott és a mai napig nem mondta el az indokot, hogy miért hagyott el. Pedig azóta többször is beszéltünk és nagyon jól éreztük egymással magunkat. Viszont azt mondta, hogy most időre van szüksége, én kérdeztem tőle, hogy valami rosszat tettem? Erre az volt a válasza, hogy velem nincsen semmi gond. Miért nem meri megmondani, hogy miért nem akar velem lenni? Olyan nagy kérés ez? Nem haragudnék rá még akkor sem, ha azt mondaná, hogy nem szeretett, vagy kiszeretett belőlem, mert van ilyen. Rosszul esne, de elfogadnám. De így sajnos nem tudom lezárni ezt a kapcsolatot, mert él még bennem a remény, hogy visszatér hozzám. Ti mit tennétek a helyemben? Miért nem tudja elmondani az indokot?

2013. dec. 15. 18:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem szeretett. Ha szeretett volna,megbeszélte volna veled.
2013. dec. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 kendrazoltan ***** válasza:
100%
Azért, mert vannak olyan emberek, akik nem szeretnek fájdalmat okozni olyanoknak, akik így vagy úgy közel állnak hozzájuk. Tudja, hogy összeomlanál, ha elmondaná: jött egy másik, aki jobban érdekli nálad...ne haragudj, de 95%, hogy ez a tényállás...
2013. dec. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én se tudom a mai napig az okát, de nekem össze vissza hebeget habogot, lehet te még jobban is jártál.
2013. dec. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
2 : Eléggé ismerem őt és nem hinném, hogy lenne valaki más. Alapjában véve, ő nem akart kapcsolatot senkivel, de én mégis valahogy meg tudtam ezt a dolgot változtatni nála. Azt mondta, hogy ő nem szokott senkit sem ennyire közel engedni magához, mint engem. Még a szüleivel is 3 lépés távolságot tart.
2013. dec. 15. 18:59
 5/14 A kérdező kommentje:
3 : Lehet, de tudod, ha elém állna és a szemembe mondaná, hogy nem szeretett soha, vagy csak kihasznált, akkor le tudnám zárni ezt az egészet. Szar érzés lenne, mert én nagyon megszerettem, de mégis megérteném a döntését.
2013. dec. 15. 19:01
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

3mas vagyok.

persze megértem velem ez féléve történt és én se tudom teljesen lezárni mert nem tudom az okát. de tudod ezzel csak tönkre teszed magad ha ezen agyalsz, éld az életed egyszer talán megtudod felesleges rágodni rajta.

2013. dec. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
lehet berúgott és megcsalt, és úgy gondolta, jobbat érdemelsz nála, vagy ő lett szerelmes valaki másba, v neki elmúlt a lángolás, és lehetőséget akar adni magát, hogy mással is kipróbálja, akivel esetleg folyamatosan megmaradna a láng; de hát ha nem mondja el, akkor nagyon esélyes ,hogy megcsalt, lehet, h télleg bűntudata is van, de lehet, hogy csak megcsókolt mást. Vagy valaki esetleg rólad kezdte terjeszteni, hogy megcsaltad őt, nemtom.
2013. dec. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Mielőtt vége lett volna, attól félt, hogy meg fogom csalni, pedig én aztán nagyon nem vagyok az a csajozós pasi, az egy dolog, hogy könnyen ismerkedek. Őt viszont sokszor csalták már meg előző kapcsolataiban. Inni viszont nem szokott.
2013. dec. 15. 19:16
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor lehet,hogy a bizalmatlansága miatt döntött úgy ,hogy nem szeretné tovább ezt a kapcsolatot, mert esetleg nem bír benned megbízni 100%-osan, hát nemtom. De lehet, hogy nem volt a lángolás, vagy lehet, hogy elmegy inkább apácának, mert fél, hogy mégegyszer csalódna, mer írtad előbb, hogy őt már megcsalták többször
2013. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
*de hogy nem bízott, az nem feltétlenül a te hibád!!!! Ez fontos!!!
2013. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!