Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utálja a Karácsonyt?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálja a Karácsonyt? Barátommal lassan 2 éve vagyunk együtt. Tavaly Karácsonykor is megmondta előre, hogy ő nem fog ajándékozgatni és nem is vett nekem semmit.

Figyelt kérdés
Nekem viszont fontos ez az ünnep és ennek ellenére én megajándékoztam őt, mert nekem ez jó érzés. Most idén már megint mondta, hogy ő nem vesz nekem semmit és én se vegyek neki, de én ezen már túl vagyok, mert megvettem neki az ajándékot és kérdezte, hogy nekem ez nem rossz, hogy én nem kapok semmit? Természetesen nem jó, de nem fogom ezt ráerőltetni, de úgy gondolom ezt elfogadhatná, hogy nekem viszont igenis fontos. Ez nagyon rossz érzés, mert 30 évesek vagyunk és ha lesznek gyerekeink, nem tartunk Karácsonyt vagy mi?
2013. dec. 15. 21:45
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10#: szerintem már többször megkérdezte a kérdező a barátját a témáról. Úgy gondolom, hogy itt tényleg vmi múltbéli dolog van, amit majd megtud a kérdező, de hogy mikor??

Mindenesetre én is vmi olyasmit javaslok, hogy ajándékozás helyett menjenek el közös programra. A közös program is ajándék.

2015. nov. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon rá volt erőltetve gyerekkorában és nem bírta a családját vagy ezeket a kényszeres családi ünnepségeket. Nekem is van ilyen ismerősöm.
2021. dec. 6. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mert egy grincs
2022. febr. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!