Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak azt akarja?

Figyelt kérdés

Van egy srác akit pár hete ismerek...a barátnőim már régebb óta ismerik és azt mondták 'ne legyenek illúzióim,csak dugni akar'. Viszont velem máshogy beszél,mint velük.. Jó sokat beszél a szexről,de másról is. 0-24be beszélgetünk,ha nem írok vissza kicsit akkor felhív vagy sms-t ír. Ma amikor közöltem vele,hogy nekem az nem pálya,hogy csak arra kellek neki akkor azt írta,hogy "szerinted ha csak arra kellenél akkor beszélnék veled ennyit?"

fogalmam sincs mit akar,honnan lehet megállapítani ha csak arra kellek neki?



2013. dec. 15. 21:58
 1/8 anonim ***** válasza:
akkor ismerkedj vele még egy ideig, aztán kiderül :)
2013. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
barátnőid meg lehet, hogy féltékenyek...
2013. dec. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 egylánykaaaaa válasza:
Nekem is ezt mondták,hogy csak a szexre kellek neki majd..megtörtént 2 hónapja és még mindig együtt vagyunk ,pedig nagyon sokat veszekedtünk,de megoldottuk,szerintem várja a szexxel egy picit még és akkor kiderül,hogy mi a szitu,de szerintem nem csak szexre kellesz..nekem is mondták,de ez csupa féltékenységből mondják..mert ha én is csak arra kellenék a barátomnak akkor már rég elhagyott volna:)
2013. dec. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2013. dec. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Annyira nem lehetsz nagy szám, hogy pár hétig hajtson csak azért, hogy megdugjon, tényleg ne legyenek illúzióid.

Ne ítélj meg senkit a hallottak alapján, se a múlt, se a pletyka ne számítson!

2013. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

tök szép, s jó, és ha nem éltem volna át azt amit, akkor én is azt mondanám nem csak arra kellesz.

csakhogy velem is ennyit beszélgetett egy pasi, hívott, írt, minden tök jól alakult. ő is sokat beszélt a szexről,meg másról is.

és nekem is azt mondták,hogy ne legyenek illizióim, és ő is azt mondta,hogy "szerinted ha csak arra kellenél akkor beszélnék veled ennyit?"

kemény hasonlóságok ezek:D

aztán a végén kiderült, hogy sajna mindenkinek igaza volt vele kapcsolatban mindenben.

de jól előtudta magát adni,én meg hinni akartam neki.ja és jópár hónapig ment ez így,mert nem tettem szét a lábam azért csak úgy..

szóval lehet,hogy a te eseted más lesz, de azért legyél résen..

2013. dec. 15. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Aki beszél a szexről, az nem csinálja! ;)
2013. dec. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A.R. ***** válasza:
Hahaha ugyanez a dumám: Szerinted ha csak arra kellenél.... :DDDD és mindig csak dugni akarok :D általános ámítás :D
2013. dec. 16. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!