Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az Milyen, hogy a barátom nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az Milyen, hogy a barátom nem köszönt fel szülinapom alkalmából?

Figyelt kérdés

Van egy 4 éves kapcsolatom.Tegnap azt mondta nekem,hogy már nem szeret,Viszont ma van a szülinapom,és azt sem mondta,hogy Boldog Szülinapot,kicsit rosszul esik..:S

Anyukámhoz át mentem tegnap,de ő mindig csak azt mondja nekem,hogy nem érdemlem meg őt,meg milyen buta lány vagyok stb. mindig ezt mondja,hát nem ilyen szülinapra számítottam.



2013. dec. 16. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Boldog szülinapot!!! :D
2013. dec. 16. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Persze anyámat nem érdemlem meg:D,nem a barátomat:)
2013. dec. 16. 10:55
 3/14 anonim ***** válasza:
Azért annyit igazán mondhatott volna, hogy boldog szülcsit, és sajnálom hogy így alakult a szülinapod :/
2013. dec. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Mi bajod van azt mondta hogy nem szeret miért álszentkedne ha nem szeret?Anyád meg mindig ezt mondja akkor meg mi a meglepő ezen?
2013. dec. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Látom nemcsak nekem sz*r az életem.

Boldog születésnapot! :P

2013. dec. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Boldog Szülinapot! :* Azt mondta, nem szeret, akkor miért nem dobod? Találsz jobbat!
2013. dec. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
91%

Boldog szülinapot! :)


Ha nem szeret, akkor sem kellene ekkora tahónak lennie! 4 éve melletted van, ha nem is a szeretett nőt, de legalább egy embert láthatna benned, aki éppen a születésnapját tölti! Még senki nem halt abba bele, ha azt mondta a másiknak hogy boldog születésnapot! :) Ennyi még pénzbe sem kerül... Látod mi ismeretlenül megtesszük, ő meg k.pja be! Hagyd a francba, találsz nála jobbat, aki az év minden napján éreztetni fogja hogy mennyit jelentesz neki! :))


23L

2013. dec. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 J0keer ***** válasza:
boldog szülinapot :)
2013. dec. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Szerintem anyudnak igaza van.

De minek tartasz olyan állatot aki ennyire nem foglalkozik veled?

Én meg a félkarom levágnám a bnőm kérésre, de a világűr másik végéről tojik rám az összes nő...

2013. dec. 16. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez volt...5 év után pont a szülinapom előtt szakítottunk, így nem köszöntött fel. 2 hónappal később karácsony, ott valahogy újra összejöttünk így kapott tőlem ajándékot és az ő szülinapjára is. Amikor újra az én szülinapom közelgett, megint szakítottunk....érdekes
2013. dec. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!