Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Friend zone-ból hogy lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Friend zone-ból hogy lehet kikerülni?

Figyelt kérdés
Lánybarátom viszautasított. Azt mondta egyelőre csak barátságot akar. Romantikus-horror nézünk jövő hétfőn. Azt mondta,hogy nálam nézük mert nálunk nyugi van. Ha esetleg fázna mert fázós tipus akor ha átölelem az kelemesen hatna rá? Megharagudhat?
2013. dec. 16. 12:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Csak úgy,hogy megszakítod a kapcsolatot.Így nem leszel a barátja.Így a barázónájába se lehetsz.
2013. dec. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Noydra ***** válasza:
Együtt filmeztek háznál? Nem tudom mennyire tűnik ez barátságnak :)
2013. dec. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennek nagyon olyan szaga van,hogy mások előtt nem mer felvállalni.A szeretgetést viszont elvárná.

Kedves gyerekek, ezeket nevezzük szeretet r*bancoknak.

2013. dec. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor kellett volna azt mondani, hogy "erről a vonatról lekéstél édesem. Csavard fel a fűtést, ha fázol, mert nem leszek a lelki szemetesládád."
2013. dec. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Je Veux ***** válasza:

Sehogy. Átölelheted, ha akarod, de minden bizonnyal ez a lány csak kihasznál. Jól esik neki, hogy foglalkozol vele, húzza az agyad, de az égvilágon semmit sem akar.


Egyszer megkérdezték tőlem, hogy friendzone-oltam e már valakit? Igazából nem.. Mármint vannak emberek, akik csak barátok lehetnek, semmi több, de mindegyik tudja ezt, és úgy is viselkedem velük. Nem kelletem magam nekik. Ebből még akár ki is lehetne lépni.


Aki viszont sportot űz ebből, az szerintem gerinctelen, legyen szó fiúról vagy lányról, és ebből az állapotból soha nem lehet kilépni.


A te helyzetedben én az utóbbit látom..


Aki nekem barát, tudom, hogy többet érez, és látom hogy nem tudja kezelni, nem zárta le a dolgot velem, ahhoz nem megyek át filmet nézni, de még moziba se, meg sehova.

Hülyít, ne tulajdoníts neki nagy jelentősséget, hogy átmegy hozzád.

2013. dec. 16. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!