Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehet kikerülni a barát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet kikerülni a barát zónából?

Figyelt kérdés
2013. nov. 23. 18:57
 1/10 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdeklne.
2013. nov. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
keresel egy másik lányt
2013. nov. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha magamból indulok ki, akkor sajnos sehogy. Nekem valaki vagy tetszik és vonzódok hozzá vagy nem. Ha nem, akkor tehet bármit, akkor sem fog megtetszeni nekem. Bár igaz, nekem nincs barátzónám.

Vissza a kérdésre: Ki kell deríteni pl. a barátnőjétől, hogy miért kerültél oda. Ha olyan oka van, hogy lehet rajta változtatni, akkor hajrá, ha nem, akkor keress magadnak más lányt, akit érdekelsz is, ne pazarold egy olyanra az időd, aki átnéz rajtad.

2013. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerintem ez nagyon sok mindentől függ.De legfőbb képen attól hogy mennyire mély a bárátságotok
2013. nov. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
így van, én sem pazarolnám az időm Intuitívcicára, ha nem tudnám, hogy titokban belém van esve
2013. nov. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 BlackSword ***** válasza:
Sehogy!!! Ne is oda törekedj!!! Csajozzál, ne barátkozzál!!!
2013. nov. 23. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Van kiút! De csak úgy, ha nem leszel a barátja, így a barátzónájában sem leszel.
2013. nov. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Így van utolsó!
2013. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
akarom mondani 5-ös!
2013. nov. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
akkor végül is.. leszel a barátnőm?
2013. nov. 23. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!