Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Még vissza tudom szerezni?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még vissza tudom szerezni? Vagy hagyjam?

Figyelt kérdés
Tegnap szakítottunk a párommal. Ő azt mondta, hogy nem tud úgy szeretni ahogy kell, és ez így nem megy neki. Érzem, hogy szeret még. Én is nagyon szeretem őt. Vissza tudom szerezni, vagy hagyjam? (Hogyan szerezzem vissza?)
2013. dec. 16. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:
77%
Hagyd, csak egy hétig, próbáld nem keresni! Hidd el, ha hiányozni fogsz neki, akkor keresni fog, de ha folyton írogatsz neki, hívogatod, mászkálsz utána elvágod magad. Ez tapasztalat, valahogy bírd ki egy kis ideig!
2013. dec. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Vegyél magadon erőt és próbáld a legjobbat adni.

Csináljatok olyan dolgokat, amiket szívesen csináltatok azelőtt. Menjetek olyan helyre, amelyekhez szép emlékek fűznek. Ha ténylegesen vissza akarod szerezni, akkor mondd a szemébe az érzéseid, miközben fogod a vállát/kezét és hogy nem akarod, hogy vége legyen a kapcsolatotoknak. Ha elutasít, akkor nincs mit tenni.

2013. dec. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%
a cida mindenre megoldás
2013. dec. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!