Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kezdjek a párommal?

Figyelt kérdés
Lassan 2 éve vagyunk együtt. Folyamatosan ellenőrizget, nem hagyja, hogy valahova egyedül menjek mert velem jön ő is. A baráti társaságom lecsökkent a nullára, mert ha velük találkoztam volna akkor ő is jött és elvára, hogy folyamatosan csak puszilgassam, ölelgessem. Kezdek kikészülni? Valaki volt már ilyen helyzetben?
2013. dec. 16. 21:02
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Ez borzalmas D: , szerintem beszéld meg vele ha nincs eredmény el kellene gondolkodni érdemes e vele maradni .
2013. dec. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Legelső vagyok . Én biztos nem bírnám és nem is lehet ezt hosszú távon. Mindenkinek kell a barátaival is időt tölteni .
2013. dec. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

én nem bírnám az biztos...

az egyik legjobb barátnőmnek is ilyen a pasija és egyszerűen borzalmas... :S 2 éve vannak együtt és minden elismerésem neki, hogy kitart, mert szereti!

engem mondjuk nem érdekelne, hogy mennyire szeretem, ha nem hagy élni! :S

szerencsére a barátom nem ilyen! :)

16/L

2013. dec. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A kedves párodnak elég kemény önértékelési gondjai vannak.

Elvárja, hogy ölelgesd és csókolgasd? Szülei élnek? szeretik őt? Szerintem k**va nagy szeretet és önbizalomhiánya van. Ha szereted, segítesz neki. Bár előre szólok, NAGYON NEHÉZ lesz. Vagy beszélsz vele, vagy szakítasz. Boldogítsa a következő párját. De amit most ő csinál, az beteges.

2013. dec. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Élnek még a szülei. :) Szeretem, de nem tudok és nem is akarok vele annyit együtt lenni, hogy egyszer csak arra döbbenek, hogy már attól is rosszul vagyok ha csak rá kell nézni. Szinte éjjel nappal vele vagyok. Volt olyan, hogy azért vesztünk össze mert mondtam neki, hogy haza szeretnék menni 1 éjszakára. Ha nem vele vagyok délután akkor hívogat és ő biztos(!) benne, hogy én megcsaltam. Ami NEM lehet mert folyamatosan a nyakamon lóg.
2013. dec. 16. 22:03
 6/6 anonim ***** válasza:
Azt az eget.. ez komolyan nem normális. Hány évesek vagytok?
2013. dec. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!