Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik, ti ha valakivel szeretn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ti ha valakivel szeretnétek járni, megkérdezitek tőle? Vagy csak hagyjátok hogy maguktól menjenek a dolgok?

Figyelt kérdés
Szóval én úgy érzem járok valakivel, vagyis teljesen úgy viselkedik velem. De nem értem.. Jó lenne tudni, hogy most mi a helyzet. Ti megkérdezitek a csajtól?

2013. dec. 16. 23:15
 1/10 anonim ***** válasza:
nem. szex után kiderül
2013. dec. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Csajtól??? Nekem kecském van. Elég ha mekkent néhányat, én már tudom, hogy nedves és sinen vagyok...
2013. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Járunk?
2013. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2013. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sztem változó..


.az én férjemmel kb fel évig akkor nem is jártunk..

Akkor kérdezte meg valaki, hogy mióta vagyunk egy pár, és akkor számoltunk vissza, hogy mióta is..

2013. dec. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
érdekes.. :)
2013. dec. 16. 23:18
 7/10 anonim ***** válasza:
ez a társadalom betegsége hogy mindent el kell nevezni valahogy és el kell számolni a titulusokkal....ha neked nem hiányzik ne hivd a dolgokat sehogy...sok szintje van midnennek és a dolgok sosem olyan egyszerűen kijelenthetők midnen esetben...
2013. dec. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

18 év alatti vagy, ugye? :) Mert utána szerintem nem úgy működik, hogy "szia, járunk?"

Ha én megcsókolok egy nőt, akkor van esély rá, hogy kis idő múlva kirakhatja a facebookra: kapcsolatban. Persze itt még nem dől el minden. De ha kézen fogva sétálsz valakivel, akkor is van esély, hogy lesz belőle valami. Ilyenkor szerintem már egyáltalán nem illendő mással is ugyanezt csinálni. Ez olyasmi, mint egy kipróbálás... a kapcsolat előjátéka. De ehhez illendő az, hogy minimum hosszasan fogja a kezed, de inkább az, hogy megcsókoljon.

23F

2013. dec. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
én 15 vagyok, ő pedig 20 éves :) tudom, kissé soknak tűnik, de nem venni észre rajtunk.. nagyon egy hullámhosszon vagyunk!
2013. dec. 16. 23:38
 10/10 anonim ***** válasza:
Ilyet nem szokas megkerdezni, az olyan ovodas szint ("leszel a baratom?") Kialakul az ha kell, ha meg nem akkor nem.
2013. dec. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!