Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért érezhetem ezt? És van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érezhetem ezt? És van ilyen valójában?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyunk 1ütt a párommal. Mésfél éve élünk együtt. Most 15 hetes terhes vagyok. Nagyon jó a hozzáállása ehhez a dologhoz, minden úgy van, ahogyan csak elképzelni lehet. Minden vizsgálatra jön velem, minden érdekli, mi miért és hogy stb....

Csak ugye most a helyzet az hogy ezzel a szexuális élet hanyatlott (ami eddig sem volt általam olyan sok, hiszen nem vagyok sexmániás, volt olyan h 1 hónapba csak 1x.), és az a kérdésem hogy hogy lehet egy férfi ilyen megértő 21 évesen? Komolyan gondolja, vagy csak mondja. Mert ő úgy érzi (pont tegnap este beszélgettünk erről), hogy türelmesen vár, majd addig amíg lehet. már 1 hónap 1 hete nem volt sex. Azt mondja őt jobban érdekli, hogy Én hogy vagyok, és hogy a babának ne essen baja. És kérdeztem tőle, hogy de a férfiaknál "azt" a dolgot nem lehet így szabályozni, és azt mondja hogy egész egyszerűen fejben dől el minden. Ő eldöntötte és van akarata h miért (egy babaáért, aki egy csoda, ő így foghalmazott) nem lehet, és majd eljön az ideje amikor lehet. Tényleg lehet ilyen megértő?

Ill a következő kérdésem az lenne hogy tegnap este mégis összebújtunk úgy, és utánna nekem olyan lelkiismeret furdalásom volt...:S De azt hogy miért nem tudom megmondani.

És miért érzem mindig azt h mással volt?

Hiszen ha jobban belegondolok, ideje sem lenne rá. reggel 9-től este 11-ig dolgozik heti 6 napot, szerintem örül ha él, a másik pedig, ha szabadnapos mindig otthon van velem, soha de tényleg soha nem megy el nélkülem sehova, de még 10 percre sem.

Mégis ezt érzem.... Mondjuk ehhez hozzátartozik, hogy nekem történt 3 éve egy párkapcsolatban (ami 2 hónapig tartott tehát nagy kapcsolatnak nem mondanám, szex se volt.), hogy megcsalt a fiú, és engem ez annyira érintett mert nagyon szerelmes voltam, hogy pánikbeteg lettem.

Lehet hogy ezért érzem ezeket a dolgokat? Nemtudom, mert ha jobban belegondolok okom sincs rá.

Illetve régen volt összeköltözésünk elött h a volt barátnője aki hivogatta és párom is őt, hogy egyszer azt mondta h lefeküdtek, de ha igaz volt, akkor is akkor volt amikor mi 1 hétre szakítottunk.

Lehet h ezért van? Ti éreztetek ilyet?

De velem él együtt, engem jegyzett el, és a közös babyt várjuk.

Köszönöm, hogy elolvastátok!

Szép napot nektek!

Puszi.



2013. dec. 17. 07:32
1 2
 1/14 Noydra ***** válasza:

Simán lehet, hogy mindkettőtöknek nagyon kicsi a libidója, illetve ha ennyit dolgozik, ideje sem lehet rá.

De amíg nem voltál terhes és havi 1 szex, az nagyon kevés...

2013. dec. 17. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Noydra ***** válasza:

Illetve energiája sincs rá, a munka miatt.

Egyáltalán jó érzés nektek a szex?

2013. dec. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Igen. Illetve neki nagyon jó, mert mindig mondja, és ő mindig közeledne, de én alapból ilyen beállítottságú vagyok. Főleg ha elöjönnek a fent említett gondolatok... :S
2013. dec. 17. 07:54
 4/14 Noydra ***** válasza:

Jaa, akkor lehet, hogy neki renben van a libidója, és miattad nincs szex...

Itt már inkább vannak gondok.

2013. dec. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Az alacsony libidót simán okozhatja a túlhajtott életmódja.


Ez az egész nem természetes, ha ennyit gürizik idő kérdése, és koporsó lesz a vége. Az fiatal szervezet elég jól bírja a gyűrődést, de a korral ez elkezd nagyon romlani. Nem véletlenül a 40-50 közötti férfiak nagyon veszélyeztetettek. Egyik nap összeesik, és akkor meglesz a baj.


A kérdésedre. A nőgyógyász elég pontosan meg tudja mondani lehet e szeretkezni, és hogyan célszerű.

Ő pedig biztosan rendszeresen elégiti ki magát, legalábbis mernék fogadni heti 1-2 önkielégítésre.

A havi 1x az nagyon nagyon kevés. Főleg azért mert "kihal" a kapcsolatotokból a testi intimitás, és ez idővel magával hoz majd másfajta lehidegülést is.


Szerintem minden módon csökkentenie kéne a munkáját, ez alapvető egészségügyi kérdés. (hogy a közös baba ne apa nélkül nőjön fel!) És ha nem is szeretkeztek, egy kézimunka, vagy orális kényeztetés beleférhet, ennek akadálya nincsen, és áthidalható lesz a problémád, és az aggodalmad is alábbhagy

2013. dec. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
1x saját magától bevalotta hogy önkielégít, de akkor nem is kérdeztem, viszont most rákérdeztem és azt mondta h nem.
2013. dec. 17. 08:15
 7/14 anonim ***** válasza:
miért nem vered ki neki, szopod le hetente? egy ilyen jó ember megérdemelne egy kis törődést!
2013. dec. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
..... a szeretetet és a törödést máshogy is ki lehet fejezni!?
2013. dec. 17. 20:07
 9/14 Noydra ***** válasza:

Persze, ki lehet.

De ezek szerint nem hoz igazán lázba, hogy kielégítsd bárhogyan is a párodat. Legalábbis ez jön le az írásodból.

Ha tévedek, cáfolj meg.

De hidd el, nagyon szar lehet neki, hogy ennyire kielégületlen... már ha az.

2013. dec. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Értem..:S
2013. dec. 18. 08:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!