Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valójában a szerelem honnan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valójában a szerelem honnan indul?

Figyelt kérdés
Ha bevallom, hogy szeretem a választottamat, vagy amikor még a batátságban lévö első csók elsül a két fél között!?!
2013. dec. 3. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:
valóban lényeges kérdés (nem)
2013. dec. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
barátságban csók :D ?
2013. dec. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Költőnő? ***** válasza:
édesmamaszorítsmagadhooooz!!!!!!!
2013. dec. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
honnan indul? amikor észbekapsz, hogy attól a pillanattól ahogy reggel kinyitod a szemed addig míg este becsukod csak ő jár a fejedben, amikor történik valami jó vagy rossz dolog az első személy akivel ezt meg akarod osztani ő az, amikor meglátod hogy írt egy üzenetet vagy likeolta egy képed mosolyogsz mint egy fa sz, mikor random eszedbe jut mennyire jó érzés megölelni őt vagy megcsókolni, amikor bármi hülyeséget megteszel csak azért hogy te legyél az indok arra hogy mosolyogjon na meg ha rájössz mekkora egy nyálas alak lett belőled meg hát ilyesmik. ezek után csak azt nem kívánom hogy kiderüljön, kettőtök közül csak te érzel így és ő nem is fog...
2013. dec. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4es! teljesen így vagyok én is.. :/
2013. dec. 3. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4 majdnen sirtam, olyan szepet irtal.

ettol jobban sajnos nem lehet definialni.

2013. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Költőnő? ***** válasza:
ált, mikor észreveszed már nem indul, már az vagy.
2013. dec. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!