Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit lehet tenni, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, ha a lány aki tetszik csak a zenéről tud elbeszélgetni, és a rocker fiúk jönnek be neki?

Figyelt kérdés
2013. dec. 17. 09:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Tovább állni.
2013. dec. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%

En is ilyen vagyok, addig amig nem erzem magam "biztonsagban" a masikkal, mi a gondod ezzel?

Nem vagy rocker? Talan adj egy kis eselyt azoknak a zeneknek.

Egyebkent a legtobb altalam ismert rocker sokkal intelligensebb az atlagnal, csak megvalogatjak, hogy kivel alljanak szoba, kit "engedjenek" be.

2013. dec. 17. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Vár még 10 évet, majd kinövi...
2013. dec. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
85%
Ha nem vagy rocker és nem is szereted a rock zenét akkor mit akarsz tőle? amúgy meg egy igazi rocker nem fogja kinőni ,én gyerekkorom óta rockzenét hallgatok és most vagyok 34 és még mindig azt szeretem , jobb mint ha valaki igénytelen diszkó zenét hallgat ,azt tényleg csak a tinik hallgatják
2013. dec. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát ha már másról nem lehet vele beszélgetni az elég gáz. És igen is kinövi mindenki, ez alatt nem azt értettem, hogy egyáltalán nem hallgat rock zenét. Csak kinől ebből a tini lázadásos hülyeségéből, hogy csak a zene körül forog minden, úgy "kell" öltözködni, viselkedni, barátokat megválogatni mint a többi hasonszőrű haver, kinyílik előtte a világ, elkezd nővé válni.

Én is hallgatok rock zenét, pedig tini koromban utáltam, mindig is diszkós hülye gyerek voltam, de 20-as éveim elején már egyik kedven együttesem a Rammstein, és egyre kevesebb elektronikus zenét hallgatok.

Azt azért nem mondanám, hogy a diszkó zenét csak a tinik hallgatják. Ne általánosítsunk korosztályra. Csupán arra gondoltam, hogy az adott zenei stílushoz tartozó életvitelt 10-en éves koruk végén, 20-as éveik elején kinövik az emberek. Gondolkodok itt az öltözködésre, testékszerek, viselkedés, lányok esetén a sminkelés, körömfestés. Azért 30-40es korosztályból nem látsz annyi hölgyet acélbetétes bakancsban, fekete bőr cuccban, feketére festett körömmel rohangálni, mint a 10-en évesek között. Ez nem csak a rockerekre gondolok, hanem bármilyen zenei stílus által maga után vont gyerekes hülyeségre.

Jól is néznénk ki, ha minden komoly felnőtt dolgozó úriember, hölgy annak a stílusnak megfelelő küllemmel lépne az utcára/munkahelyre, amilyen zenét hallgat. Azt hiszem lenne pislogás sok helyen. De egyszerűen nincs értelme.

2013. dec. 17. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!