Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mellkas gyantazas. Tenyleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellkas gyantazas. Tenyleg gaz, ha egy 17 evesnek szoros a mellkasa? Azert irtam ide a kerdest, mert ezzel kapcsolatba kerdeznel.

Figyelt kérdés

Az osztalytarsaim mindig leszolnal hogy gyantazzam le. Nem vagyok dagadt szalkas testalkat vagyok.

Szerintetek mit csinaljak? Nem szeretnem ha a testem gyantazas utan ilyen pottyos lenne a gyantatol. Vagy az hamar eltunik? Igazabol a mellkasom hasam is szoros de szerintem nem azon ocsmany modon.


2013. dec. 17. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha lány vagy csak akkor gyantáztasd le.
2013. dec. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz a szőrös mellkas, az osztálytársaid hülyék.
2013. dec. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A gyantázás az gáz a férfi mellkason..

Az osztálytársaid majd felnőnek

2013. dec. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem(pasi)14 évesen már volt bajszom és 16 körül szőrös mellkasom.

Eszem ágában sem volt megszabadulni tőle, ma se.

2013. dec. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Cork ***** válasza:
NEHOGY leszedesd. A szőrös férfit hidd el hogy értékelik a nők. Az hogy a kis osztálytársaid, akikenk NINCS mellkasszőrük baszogatnak, az nem jelent semmit se!
2013. dec. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Party válasza:
örülj neki ha van! ez megkülönbözteti a férfiakat a kis fiúktól.. a NŐK különben is szeretik a kislányok meg még nem tudják mit akarnak..
2013. dec. 17. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!