Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom kezd belekényelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom kezd belekényelmesedni a kapcsolatba, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Kezd unalmasodni a kapcsolat. Hiába akarom felrázni, alig reagál valamit. Ha meg én távolodok, észbe kap, de egy kis idő után folytatódik.
2013. dec. 9. 14:12
 1/7 zotanbro ***** válasza:
hagyd ott
2013. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan mit értesz ezalatt?
2013. dec. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Amikor pl mesélek valamit, akkor sokszor annyi a válasz, hogy "oké", "értem", "jólvan", "te tudod". Ha meg erre nem mondok semmit, akkor már jön azzal, hogy nem beszélek vele. Régebben ügyelt arra, hogy azért legyen téma mindig.
2013. dec. 9. 14:51
 4/7 A kérdező kommentje:
Amikor talizunk, az is sokszor unalmas. Ezért mondom, mintha belekényelmesedne. Vagy megunt volna? Nem is akaszkodom rá, hogy túl sok legyen belőlem.
2013. dec. 9. 14:52
 5/7 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? És egy héten hányszor találkoztok? Ezek között beszéltek minden nap? Azt ki kezdeményezi?
2013. dec. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
2,5 hónapja. Egy héten 1x-2x, mert ő elfoglaltabb. Munka, edzés.
2013. dec. 9. 15:16
 7/7 A kérdező kommentje:
Szoktunk beszélgetni közte, néha ő, néha én kezdeményezi
2013. dec. 9. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!