Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért marad egy lány benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért marad egy lány benne egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Nagyon jó barátok vagyunk.Igaz még nem régi az ismertség,de már most komoly mélység van közöttünk lelki szinten.

Én többet érzek Iránta,amit tud is,mivel elmondtam neki már többször is.

Viszonylag messze élünk egymástól,így napi szinten írunk egymásnak,és amikor csak tudok megyek és meglátogatom Őt.A találkák során jól elvagyunk egymással,sokat beszélgetünk és elég komoly lelkizésekre is sor kerül.

Ha barátjának tekint,de tudja,hogy mit érzek Iránta,akkor mégis miért marad az életemben?Ilyenkor a lányok többsége vagy lelép,vagy összejön a pasival.Szerintetek?


2013. dec. 16. 19:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Mert kedvel Téged.
2013. dec. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Gondolom,hogy nem szeretne elveszíteni,de nem gond Neki,hogy többet érzek Iránta?
2013. dec. 16. 19:33
 3/6 anonim ***** válasza:

Hiánypótlásról van szó s egyben részéről önzésről. Ha foglalkozna veled, akkor nem maradna. De neki ez kellemes, mert van aki meghallgatja. Ha akad egy pasi,aki nem fut utána mint te, akkor azzal le fog lépni, még akkor is ha egyértelműen csak lefektetni akarja. Te meg majd kaparod a falat otthon, s haragszol.

Sajnos a lányoknak sosem a jófiú kellenek. Emlékezz erre, amikor bekövetkezik, mert befog.

2013. dec. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Törvényszerű,hogy bekövetkezzen?
2013. dec. 16. 19:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok pesszimista alkat, de igazából ez 1000-ből 998-szor így van. A maradék kettőnél pedig már hamarabb eldől. Annyit tehetsz, hogy ténylegesen rámozdulsz, nem csak beszélgetsz, hanem fizikailag is egy kicsit közelebb lépsz. Csók, simogatás, kézenfogás, miegymás. S ha ezekre nem úgy reagál, akkor továbbállnék, s nem érném be a csevejjel, mert a filmekben ezt hívják barátzónának, a valóságban szárazbarátnak. S az lesz amit fentebb leírtam. Jön egy szerinted kőbunkó, a fenekébe markol, vele elmegy szexel kettőt, ha nincs szerencséd nyilvánosan. S te meg majd tartod a gyertyát, s hallgatod, hogy őt mennyire kihasználta a srác, s még le is kellett nyelnie, pedig ott nem akarta.... Nos... mit fogsz tenni?
2013. dec. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2013. dec. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!