Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Neten ismerkedtem jobb ötlet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten ismerkedtem jobb ötlet?

Figyelt kérdés
egyidösek vagyunk, nehéz a megismert csajnak párkapcsolat vagyis nem szerencsés megadta a számát és azt közölte nekem hogy nem tud ugy rámnézni mint egy pasira ez bunkoság volt?
2012. okt. 28. 11:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

nem igazán értem az egész kérdést.

Amit mondott nemi igazán volt bunkóság.Lekoptatott egy kicsit szolidabb módon.Még mindig jobb,mintha szó szerint mondta volna,hogy csúnya vagy ,és küldött volna el

2012. okt. 28. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
érted a kérdést és jól értelmezed, de a nö egy hányás. és évek ota nincs kapcsija mert nem kell senkinek akkor pont ö mond ilyet? :)
2012. okt. 28. 11:41
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

ez van....

Ha hányás akkor te minek kerested?Nem kell minden visszautasításból nagy dolgot csinálni.Lép túl rajta hamar,és keress mást

2012. okt. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
beszélgetni ismerkedni nem mindenesetben a külcsi számit!
2012. okt. 28. 11:44
 5/13 anonim ***** válasza:
jó ötlet neten ismerkedni,én elsőre megértettem irásodat.A kérdező és a lány egy idősek,és a lánynaknehéz pasit találni.Kérdezőnek megadta telefon számát,ismerkedni akar vele
2012. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez az ha megadta a telo számát látot is akkor miért mond ilyet? lehet nem 100%
2012. okt. 28. 11:50
 7/13 anonim ***** válasza:

Miért kell ezt ennyire túltárgyalni?

Miért lett volna bunkóság? Beszéltetek, eltelt egy kis idő, nem tudott elképzelni pasijaként és ezt megmondta neked. Jobb, mintha szó nélkül lelépett volna, nem?

Attól, hogy nem szép lány (szerinted), még nem érzi úgy, hogy rá van szorulva akárkire.

Ha ezt mondta, hagyd békén és kész.

2012. okt. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ez egyáltalán nem volt bunkóság, sőt, meglehetősen szolidan közölte, hogy "legyünk inkább csak barátok".
2012. okt. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
szolid ez a minimum nem?
2012. okt. 28. 15:49
 10/13 anonim ***** válasza:

Mit pörögsz annyit? Megmondta, kész. Kerss mást.

Ez a minimum? Mit vársz még? Mi a maximum?

2012. okt. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!